Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bayrampaşa
Adres:Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:167
Telefon:0 (212) 616-9812
Web Sitesi:topcularadsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.04783128.913594

Kurum Hakkında

Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi Bayrampaşa’da hizmet vermeye başladı. Fatih, Bayrampaşa, Sultangazi başta olmak üzere bölgeye yakın diğer ilçelere de hizmet verecek olan Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Fatih Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde hizmete açıldı.

Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:197 Bayrampaşa adresinde hizmete açılan Merkez, 4656 m2‘lik alana sahip ve 25 diş üniti bulunuyor. İki adet dijital röntgen cihazı ve diş protez laboratuvarı da merkezde hastaların hizmetine sunuldu. Ağız Diş Sağlığı Merkezinde 25’i diş hekimi olmak üzere toplam 60 sağlık personeli görev yapıyor.

Merkezde halen günlük ortalama 300 hastaya hizmet verilirken bu sayının ilerleyen aylarda ek mesai uygulaması ile 450 hastaya ulaştırılması hedefleniyor. Merkeze Sağlık Bakanlığı merkezi Hastane Randevu Sisteminden (MHRS) ya da 182 nolu telefon hattından randevu alınmak suretiyle müracaat ediliyor. Merkezde hastaların teşhis ve tedavi planlaması aşamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetleri aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Entegre Tedavi” sistemi uygulanıyor.

Özellikli durumları nedeni ile diş tedavileri ağız diş sağlığı merkezlerinde ve uyanık olarak yapılamayan hastalarımız için Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi ve Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nin işbirliği ile anestezi altında diş tedavi uygulaması nisan ayı içinde başlatılacak. Diş hekimlerince tedavilerine karar verilen engelli hastalar, Bayrampaşa Devlet Hastanesi ameliyathanelerinde uyutularak tedavileri yapılacak. Ayrıca Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi tarafından bölgede evde sağlık hizmeti verilen hastalara mobil diş üniti ile evde ağız diş sağlığı hizmeti de götürülecek.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
Kliniklerimiz
  • Acil Diş Nöbet Hizmeti
  • Pedodonti (Çocuk Diş) Kliniği
  • Endodonti (Kanal Tedavisi) Kliniği
  • Periodontoloji Kliniği
  • Genel Diş Klinikleri
  • Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Kliniği
  • Restoratif Kliniği

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Abdulkadir Yildiran
★★★
Kanal tedavı dolgu sigortasız dolgu nekadar bır tek diş kırık kaplama fiyatı ne kadar söylermisiniz yaptırıcam da öğreniyim dedim ağrıyor sızlıyor yanıı
Riza Genc
★★★
Dr. Rahmi bey'den bir türlü randevu alamıyorum. Diş tedavisi çok engel oluyor. Naile abla da hasta. R. Genç - Em.Bşk.
Selahattin Kuşaklı
★★★
Dişlerimi sayın dr Onur Candoğana yapdıracağım inşallah canımı çok yakmaz saygılar.
Isa Yiğit
Bu hastaneye kim yönetiyorsa bu işi bıraksın artık yapamıyorlar demekki. Telefonlar açılıp kapatıyorlar bırakın ya siz bu işi

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rami Hastanesi
550 metre uzaklıkta
Cuma Mah. Talimhane Cad. No:13 Rami
Umut Diyaliz Merkezi
850 metre uzaklıkta
Merkez mah. Salihpaşa Cad. Sanayi Sk. No.3
Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi
960 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Ali Galip Bey Cad. No:4/1
Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi
1000 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sokak No:6/A
Belde Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Eyüpyolu Cad. Gopark Kültür Merkezi No:1
Mediworld Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mah. Numunebağı Cad. No:1
Bayrampaşa Devlet Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Kenar Sok. No:22