Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş
Kurum Adı:Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Eski Londra Asfaltı Cad. No:2, 34180
Telefon:0 (531) 395-7030
Web Sitesi:www.medicana.com.trHata Bildir
41.00632128.870065

Kurum Hakkında

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş Kliniği, 01 Aralık 2007 tarihinde açılarak, İstanbulluların hizmetine girmiştir. Dünya standartlarına paralel çalışan, bilimsel araştırmalarıyla adından söz ettiren klinik, uzman ve akademik bir kadroya sahiptir. Hastaların tedavilerinde ileri teknoloji kullanılarak, en üst düzeyde hasta memnuniyeti sağlanması amaçlanmaktadır. Medicana Bahçelievler Diş Kliniğinde tam steril koşullarda çalışılmaktadır.

Hastaların diş hekimliği teknolojisinin en son gelişmelerinden yararlanması ve ağız diş sağlığı hizmetlerinin daha yaygın olarak hastalara sunulması amacıyla yola çıkan Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş Kliniği, hafta içi 09:00-20:00; haftasonu ise 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • Oral Diagnoz ve Radyoloji
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • Çene Eklemi Hastalıkları ve Tedavisi
 • İmplantoloji
 • Dental Lazerle Tedavi
 • Dental Kozmetik - Beyazlatma
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Periodontoloji
 • Protez
 • Endodonti
 • Estetik Dolgu Tedavileri
 • Pedodonti
 • Ortodonti
 • Ağız Kokusu Tedavileri

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi 2003 yılında kuruldu ve toplam 10. 000 metrekare kapalı alana sahip. Medicana Bahçelievler Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 100 adettir.
Özel Medicana Haznedar Hastanesi
Medicana Haznedar Hastanesi, alanında uzman doktorları, hasta odaklı hizmet standartları ve etkin hasta bakımı ile kalite ve konforu bir arada tutan bir hastanedir.
Özel Vital Hospital Hastanesi
Özel Vital Hospital Hastanesi
98 metre uzaklıkta
Bahçelievlerde Haznedarda bulunan özel Vital Hospital yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunkatadır.
Özel Esteworld Bahçelievler Polikliniği
Esteworld'ün ilk şubesi olma özelliğini taşıyan Bahçelievler Kliniği 65 kişilik kadrosu ile Avrupa yakasında Bahçelievler ilçesi Haznedar Meydanı’nda hizmet vermektedir.
İAÜ Dentaydın Bahçelievler Diş Hastanesi
İstanbul Aydın Üniversitesine bağlı Bahçelievler'de konuşlanan Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Özel Meltem Hastanesi
Özel Meltem Hastanesi
545 metre uzaklıkta
Özel Meltem Hastanesi 1796 m2 kapalı alan ve 26 yatak kapasitelidir. Hastanemizde dokuz branşta hasta kabulü yapılmaktadır.
Özel İstanbul Göz Hastanesi
Özel İstanbul Göz Hastanesi
589 metre uzaklıkta
Özel İstanbul Göz Hastanesi 2001 yılından itibaren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Hipermer Bahçelievler'de özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉