Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Kirazlı Cad. Gökler Sokak No:60/2 Avcılar
Telefon:0 (212) 420-0808
40.98728928.710724

Kurum Hakkında

Merkezimiz; Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığının 04/03/2014-5451 46496/180 sayılı oluruyla 20 Üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kurulmuş onayı alınmış olup 13/04/2014 tarihinde Sağlık Bakanımız Sn. Mehmet Müezzinoğlu ve Genel Sekreterimiz Sn. İhsan Bakır’ın teşrifleriyle fiilen hizmete açılarak hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuAvcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Firat Zengin · 3 Şubat 2017

10 Numara 5*** bir sağlık kurumu çok temiz çalışanlar ilgi ve alakalı sayın Dt Ayşe aktaş güler yüzlü işini severek yapan ilgili bi hanımefendi kanal dolgum düşmüştü dişimde kırık vardı kendisi kırılan dişimi saniyeler içerisinde iğne bile yapmadan ağrısız bir şekilde çekti ve dişime kendisinin bu operasyon yapamiyacağini belirterek beni uzman bir diş hekimine gitmemi önerdi yapılamaz ise dişiniz çektirin kanal dış olduğu için parça olarak çekilir biz yapamayız cerrahi uzmanı olması gerektiğini belirterek beni bilgilendirerek yardımcı oldu sağolsun kendisine çok teşekkür ediyorum bu zamanda böyle ilgili alakalı hekimlerin olması beni gerçekten çok sevindirdi benim diyeceğim şudur. Tavsiyem toplumun ve kişilerin böyle hekimlere saygı gösterip sahip çıkması gerektiğidir. Kendisinden çok memnun kaldım başarılarının devamını dilerim. aklınızda soru işareti kalmasın gözü kapalı gidebileceğiniz işinin ehli olan uzman bir diş hekimidir.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi

380 metre uzaklıkta

Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası

Asya Göz Tıp Merkezi

420 metre uzaklıkta

E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1

Düzey Göz Tıp Merkezi

750 metre uzaklıkta

Cihangir Mh. Sulukuyu Sk. No:1

Avcılar Hospital

830 metre uzaklıkta

Üniversite Mh. Uran Cd. No:10 Avcılar

FMC Avcılar Diyaliz Merkezi

830 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar