Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Kirazlı Cad. Gökler Sok. No:60/2 Avcılar
Telefon:0 (212) 420-0832
Web Sitesi:avcilaradsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.98728928.710724

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2014 yılında 19 Ünitli, üç katlı Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış olup 01.05.2014 Tarihinde Küçükçekmece ilçesinde 9 Ünitlik, tek katlı Yeşilova Diş Tedavi Merkezi, Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize bağlanmıştır.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 3 katlı olup -1. katta sterilizasyon, röntgen, medikal-ayniyat depo, temizlik depo, personel dinlenme odası, emzirme ve bebek bakım odası, mescit, teknik birim, kalite verimlilik, istatistik, arşiv, engelli lavabosu ve lavabo bulunmaktadır. Giriş katta güvenlik, karşılama yönlendirme, tuvaletler, 2 Poliklinik ve sicil-özlük birimi bulunmaktadır. 1.Kat 19 poliklinik, Protez Transfer Odası, Hastane Yöneticisi Odası, İdari ve Mali İşler Odası, İdari Birimler, Yemekhane, Hekim Dinlenme Odası, Hasta Kayıt, Vezne bulunmaktadır.

Yeşilova Diş Tedavi Merkezi tek katlı olup poliklinikler, hekim dinlenme odası, protez transfer odası, idari birim, hasta kayıt vezne bulunmaktadır.

Merkezimize Merkezi Hastane Randevu Sisteminden (MHRS) randevu alarak başvuran hastalarımıza 08-00-16.30 saatleri arasında Poliklinik-Klinik hizmetleri verilmektedir. Kliniklerimizde Ağız ve Diş Sağlığı konusunda koruyucu sağlık hizmeti, muayene ve tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Diş çekimi, diş dolguları, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit- hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır. Poliklinik hizmetlerinden yararlanmak için Hasta Kayıt Kabul Birimine başvurulur. Bu birim 08.00-16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Günde ortalama 400-500 hasta Kurumumuzdan hizmet almaktadır. Hastalarımızın randevularına en erken bir saat önceden gelmeleri gerekmektedir. Polikliniklerde yer alan monitörler aracılığı ile hastalar sırayla içeri alınmaktadır. Acil engelli, yaşlı, çocuk, gazi, şehit dul ve yetimleri önceliğin tanınması gereken hastalardır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Firat Zengin
★★★★★
10 Numara 5*** bir sağlık kurumu çok temiz çalışanlar ilgi ve alakalı sayın Dt Ayşe aktaş güler yüzlü işini severek yapan ilgili bi hanımefendi kanal dolgum düşmüştü dişimde kırık vardı kendisi kırılan dişimi saniyeler içerisinde iğne bile yapmadan ağrısız bir şekilde çekti ve dişime kendisinin bu operasyon yapamiyacağini belirterek beni uzman bir diş hekimine gitmemi önerdi yapılamaz ise dişiniz çektirin kanal dış olduğu için parça olarak çekilir biz yapamayız cerrahi uzmanı olması gerektiğini belirterek beni bilgilendirerek yardımcı oldu sağolsun kendisine çok teşekkür ediyorum bu zamanda böyle ilgili alakalı hekimlerin olması beni gerçekten çok sevindirdi benim diyeceğim şudur. Tavsiyem toplumun ve kişilerin böyle hekimlere saygı gösterip sahip çıkması gerektiğidir. Kendisinden çok memnun kaldım başarılarının devamını dilerim. aklınızda soru işareti kalmasın gözü kapalı gidebileceğiniz işinin ehli olan uzman bir diş hekimidir.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi
380 metre uzaklıkta
Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası
Asya Göz Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1
Düzey Göz Tıp Merkezi
750 metre uzaklıkta
Cihangir Mh. Sulukuyu Sk. No:1
Avcılar Hospital
830 metre uzaklıkta
Üniversite Mh. Uran Cd. No:10 Avcılar
FMC Avcılar Diyaliz Merkezi
830 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar
Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sok. No:39 Avcılar
Medicana Avcılar Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Şamlı Sok. No:32