Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Kirazlı Cad. Gökler Sokak No:60/2 Avcılar
Telefon:0 (212) 420-0808
Web Sitesi:avcilar.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.98728928.710724

Kurum Hakkında

Merkezimiz; Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığının 04/03/2014-5451 46496/180 sayılı oluruyla 20 Üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kurulmuş onayı alınmış olup 13/04/2014 tarihinde Sağlık Bakanımız Sn. Mehmet Müezzinoğlu ve Genel Sekreterimiz Sn. İhsan Bakır’ın teşrifleriyle fiilen hizmete açılarak hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Firat Zengin
★★★★★
10 Numara 5*** bir sağlık kurumu çok temiz çalışanlar ilgi ve alakalı sayın Dt Ayşe aktaş güler yüzlü işini severek yapan ilgili bi hanımefendi kanal dolgum düşmüştü dişimde kırık vardı kendisi kırılan dişimi saniyeler içerisinde iğne bile yapmadan ağrısız bir şekilde çekti ve dişime kendisinin bu operasyon yapamiyacağini belirterek beni uzman bir diş hekimine gitmemi önerdi yapılamaz ise dişiniz çektirin kanal dış olduğu için parça olarak çekilir biz yapamayız cerrahi uzmanı olması gerektiğini belirterek beni bilgilendirerek yardımcı oldu sağolsun kendisine çok teşekkür ediyorum bu zamanda böyle ilgili alakalı hekimlerin olması beni gerçekten çok sevindirdi benim diyeceğim şudur. Tavsiyem toplumun ve kişilerin böyle hekimlere saygı gösterip sahip çıkması gerektiğidir. Kendisinden çok memnun kaldım başarılarının devamını dilerim. aklınızda soru işareti kalmasın gözü kapalı gidebileceğiniz işinin ehli olan uzman bir diş hekimidir.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi
380 metre uzaklıkta
Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası
Asya Göz Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1
Düzey Göz Tıp Merkezi
750 metre uzaklıkta
Cihangir Mh. Sulukuyu Sk. No:1
Avcılar Hospital
830 metre uzaklıkta
Üniversite Mh. Uran Cd. No:10 Avcılar
FMC Avcılar Diyaliz Merkezi
830 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar