Özel Asya Göz Tıp Merkezi

Özel Asya Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Asya Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1
Telefon:0 (212) 593-9700
Web Sitesi:www.asyagoz.com.trHata Bildir
40.99032328.713695

Kurum Hakkında

Asya Göz Hastalıkları Merkezi 29 Mayıs 2008'de faaliyete başlamıştır. Asya Göz Hastalıkları Merkezi faaliyete geçişinin ardından geçen kısa sürede başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Almanya, İsviçre, Fransa gibi gelişmiş batı ülkelerinden bununla birlikte tüm ortadoğu ve diğer Dünya ülkelerinden hasta kabul eden bir merkez haline gelmiştir. 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Özel Asya Göz Tıp Merkezi ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Göz hastalıkları uzmanlarımız uzun yıllardır göz hastalıklarının gerek klinik uygulamaları gerekse bilimsel gelişiminin içinde bulunmuşlar ve etkin ulusal ve uluslararası katkılarda bulunmaktadırlar. Asya Göz Tıp Merkezi'nde kullanılan ölçüm ve tedavi cihazlarının tamamı alanında en üstün özellikleri taşımaktadır.

Katarakt tedavisinde üstün Fako yöntemi ve kullanılan kaliteli mercekler, Göz bozukluklarında (miyop hipermetrop astigmat )uygulanan Lazer tedavileri, Glokom tedavisinde Lazer (SLT) yöntemi, Keratokonus tedavisinde CCL ve Lens uygulamaları, Diabete bağlı retina hastalıkları tedavileri, Sarı nokta (maküla) tedavileri başta olmak üzere tüm muayene, ileri tetkik ve tedaviler aynı çatı altında yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Asya Göz Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Asya Göz Tıp Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Asya Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Asya Göz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Asya Göz Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Asya Göz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi
410 metre uzaklıkta
Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası
Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
420 metre uzaklıkta
Kirazlı Cad. Gökler Sok. No:60/2 Avcılar
Avcılar Hospital
610 metre uzaklıkta
Üniversite Mh. Uran Cd. No:10 Avcılar
Düzey Göz Tıp Merkezi
610 metre uzaklıkta
Cihangir Mh. Sulukuyu Sk. No:1
FMC Avcılar Diyaliz Merkezi
770 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar
Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
920 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sok. No:39 Avcılar