Özel Asya Göz Tıp Merkezi

Özel Asya Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Asya Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1
Telefon:0 (212) 593-9700
40.99032328.713695

Kurum Hakkında

Asya Göz Hastalıkları Merkezi 29 Mayıs 2008'de faaliyete başlamıştır. Asya Göz Hastalıkları Merkezi faaliyete geçişinin ardından geçen kısa sürede başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Almanya, İsviçre, Fransa gibi gelişmiş batı ülkelerinden bununla birlikte tüm ortadoğu ve diğer Dünya ülkelerinden hasta kabul eden bir merkez haline gelmiştir. 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Özel Asya Göz Tıp Merkezi ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Göz hastalıkları uzmanlarımız uzun yıllardır göz hastalıklarının gerek klinik uygulamaları gerekse bilimsel gelişiminin içinde bulunmuşlar ve etkin ulusal ve uluslararası katkılarda bulunmaktadırlar. Asya Göz Tıp Merkezi'nde kullanılan ölçüm ve tedavi cihazlarının tamamı alanında en üstün özellikleri taşımaktadır.

Katarakt tedavisinde üstün Fako yöntemi ve kullanılan kaliteli mercekler, Göz bozukluklarında (miyop hipermetrop astigmat )uygulanan Lazer tedavileri, Glokom tedavisinde Lazer (SLT) yöntemi, Keratokonus tedavisinde CCL ve Lens uygulamaları, Diabete bağlı retina hastalıkları tedavileri, Sarı nokta (maküla) tedavileri başta olmak üzere tüm muayene, ileri tetkik ve tedaviler aynı çatı altında yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Asya Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Asya Göz Tıp Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Asya Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Asya Göz Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Asya Göz Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 34 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Asya Göz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi

410 metre uzaklıkta

Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

420 metre uzaklıkta

Kirazlı Cad. Gökler Sokak No:60/2 Avcılar

Avcılar Hospital

610 metre uzaklıkta

Üniversite Mh. Uran Cd. No:10 Avcılar

Düzey Göz Tıp Merkezi

610 metre uzaklıkta

Cihangir Mh. Sulukuyu Sk. No:1

FMC Avcılar Diyaliz Merkezi

770 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar

Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

920 metre uzaklıkta

Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sok. No:39 Avcılar