Özel Düzey Göz Tıp Merkezi

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Düzey Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Cihangir Mh. Sulukuyu Sk. No:1
Telefon:0 (212) 422-4848
Web Sitesi:duzeygozmerkezi.com.trHata Bildir
40.99366328.707860

Kurum Hakkında

Yönetim Kurulu Başkanımız Op.Dr.Mustafa Karakoç 2006 yılında uzun yıllar tıp alanında edindiği tecrübeler doğrultusunda bir girişimde bulunarak Düzey Göz Merkezi'ni halkın hizmetine açmıştır.

Avcılar E5 yolu üzerinde hizmet veren Düzey Göz Merkezi'nin, Atatürk Havalimanı'na, çevre yollarına, metrobüs hattına yakın olması yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımız için de ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Merkezimiz hekimleri hastalarımızı, teknolojik cihazlardan faydalanarak, etik değerlerden ödün vermeden, doğru tanı ve tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışıyla, her biri alanlarında uzman hekimler, emeğini, sevgisini ortaya koyan en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar, çağdaş, güvenilir, hasta memnuniyetini önemseyen yapımızla; her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olduk.

Çok kısa süre içinde kalite anlayışımız, tam gün çalışan, deneyimli kadromuz ve halkımızın sürekli artan ilgisi ile daha da güçlendiğimizi biliyoruz. Düzey Göz Merkezi olarak, hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini yükseltmek hedefimizdir. Merkezimiz çalışanları olarak, hasta ve hasta yakınlarını anne, baba ya da çocuğumuz gibi ailemizden biri kabul eder ve gelen herkesi ilgi, sevgi, güler yüz ve hürmet ile karşılarız. Onların rahat etmesi için her zaman gerekeni yapmaya çalışırız. Merkezimizde hastalarımızın teşhis ve tedavi sırasında aldığı sağlık hizmetinin hijyenik, güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmektedir.

Hastalarımız, başka bir kuruluşa ihtiyaç duymadan, göz ile ilgili teşhis, tedavi, tetkik ve ameliyatlarını geniş hizmet yelpazesiyle hizmet veren Merkezimizde gerçekleştirebilmektedirler. Hizmetlerimizi daha geniş kitlelere sunabilmek amacıyla Merkezimizde, özel sigorta kuruluşları, bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu mensuplarına hizmet verilmektedir. Merkezimizde, polikliniklerimiz ve tetkik odalarının yanı sıra, göz ameliyatları için özel dizayn edilmiş hepa filtreli ameliyathanemiz bulunmaktadır.

Düzey Göz olarak bugünü bir önceki günden daha iyiye götürmek bilinciyle yolumuza devam edeceğiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Düzey Göz Tıp Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avcılar Hospital
170 metre uzaklıkta
Üniversite Mh. Uran Cd. No:10 Avcılar
Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
340 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sok. No:39 Avcılar
Asya Göz Tıp Merkezi
610 metre uzaklıkta
E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1
Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
750 metre uzaklıkta
Kirazlı Cad. Gökler Sok. No:60/2 Avcılar
FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi
980 metre uzaklıkta
Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası
Avcılar Anadolu Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Paşa Mh. Kayabaşı Sk. No:1/3
FMC Avcılar Diyaliz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar