Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sok. No:39 Avcılar
Telefon:0 (212) 428-5757
Web Sitesi:www.oksimer.com.trHata Bildir
40.99649528.706441

Kurum Hakkında

Oksimer in Avcılar şubesi 05-01-2007 tarihinde başta Avcılar halkı olmak üzere tüm Marmara bölgesinin hizmetine girmiştir. Trakya bölgesinde hizmet veren Oksimer Avcılarda, konusunda uzman hekimlerimiz ve personelimiz ile özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.

Oksimer, hiperbarik tıp alanında Türkiye de öncü bir kuruluş olarak tıbbi hizmet kalitesi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti, güler yüzlü personeli, teknik alt yapısı ile örnek bir hiperbarik oksijen tedavi merkezi olmayı hedeflemektedir.

* Birçok hastalıkta son çare olarak başvurulan bir tedavi olan HBO yu uygulayan bir merkez olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Tıbbi olarak hastaya dünya standartlarında bir hizmet sunmak ve konusunda uzman (Sualtı Hekimi ve Hiperbarik Tıp Uzmanı & Hava ve Uzay Hekimliği Uzmanı) hekimlerle çalışmak başlıca hedefimizdir.

* Hastaya yaklaşımdaki ivediliğin öneminin bilincinde olarak; gerek hastanın kendi hekimi gerekse diğer konsültan hekimlerle birlikte çalışarak uygulanan kombine tedavilerle hastaya en iyi hizmetin sunulmasını amaçlamaktayız.

* Teknik altyapının ve kullandığımız basınç odalarının kalitesi ve periyodik bakımları kadar teknik ve sağlık personelimizin sürekli eğitimi de amaçlarımızdan biridir.

Türkiye de ve dünyada hiperbarik tıbbın gelişimini sürekli olarak izleyip, bilimsel araştırmalarla aktif olarak katkıda bulunmayı, hizmet sunumunda farklılık yaratacak yeniliklere öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz. Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla topluma daha iyi sağlık ve tedavi hizmeti sloganı ile ülkemize hizmet edeceğiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Suna Gündüz
★★★★
Hastamız rektum CA hastası makat dışında büyümüş tümörü mevcut bu gibi hastalara oksijen tadavisi fayda sağlar mı bu tedavi giderini SSK karşılıyormu bilgi verirseniz ilginize şimdiden teşk ederim.

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avcılar Hospital
320 metre uzaklıkta
Üniversite Mh. Uran Cd. No:10 Avcılar
Düzey Göz Tıp Merkezi
340 metre uzaklıkta
Cihangir Mh. Sulukuyu Sk. No:1
Asya Göz Tıp Merkezi
920 metre uzaklıkta
E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1
Avcılar Anadolu Hastanesi
1000 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Paşa Mh. Kayabaşı Sk. No:1/3
Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Kirazlı Cad. Gökler Sok. No:60/2 Avcılar
FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası
FMC Avcılar Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar