Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Demirkapı mah. Velioğlu cad. No:93
Telefon:0 (212) 515-0505
Web Sitesi:bagcilaradsh.saglik.gov.trHata Bildir
41.05046928.842012

Kurum Hakkında

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 02.06.2015 tarihinde 50 ünitli Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hasta kabulüne başlamıştır. 11.01.2019 tarihinde 51 ünit + 8 yatak kapasiteli “T.C. Sağlık Bakanlığı Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine” dönüştürülmesi onayını almıştır.

Hastanemiz diş hekimleri muayene entegrasyon sistemine uygun olarak görev yapmaktadır. Kurumumuza ilk randevular MHRS’den alınmaktadır. İlk gelen hastalar randevu aldıkları hekimin bulunduğu odaya başvurarak kayıt açtırmaktadır. Tedavilerin devamı için randevuları kendi hekimlerinden almaktadırlar.Hastanemizde nöbet polikliniği ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Hastanemizde Genel diş, Ağız ve Çene Cerrahisi Kliniği, endodonti, pedodonti kliniği, radyoloji, periodontoloji, ortodonti, protetik diş tedavisi, evde sağlık hizmetleri birimi, genel anestezi altında diş tedavilerinin yapılmasına olanak sağlayan ameliyathane ve diş hekimliğinin ilgili branşlarında kaliteli hizmet sunmaktayız.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kurumumuzda Merkezi Sterilizasyon Ünitesinde tüm sterilizasyon ve dezenfeksiyon kurallarına riayet edilmektedir. Tam Otomasyon sistemi uygulanmakta, Dijital Panaromik- Periapikal Röntgen, Bilgisayarlı Tomografi hizmeti verilmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eren Gülsen
Mhrs üzerinden randevu alamıyorum 3 aydır...
Halit Uğurlu
★★★★
Güzel

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akademi Tıp Merkezi
250 metre uzaklıkta
Fatih Mahallesi Velioğlu Caddesi No:74
Bağcılar Şafak Hastanesi
360 metre uzaklıkta
Demirkapı Mah. Velioğlu Cad. No:77 Bağcılar
Ateştuğla Polikliniği
550 metre uzaklıkta
Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:85/1
Göztepe Sena Tıp Merkezi
580 metre uzaklıkta
Demirkapı Mah. Maslak Cad. No:28
Meditan Tıp Merkezi
680 metre uzaklıkta
Fatih Mah. Maslak Cad. No:114
Bağcılar Dünya Tıp Merkezi
750 metre uzaklıkta
Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:119
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
880 metre uzaklıkta
TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No:1