Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Demirkapı Mah. Maslak Cad. No:28
Telefon:0 (212) 445-6693
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.05419828.837088

Kurum Hakkında

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi; Sena Sağlık Grup bünyesinde; Demirkapı Mah. Maslak Cad. No:28 Bağcılar adresinde, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kulak burun boğaz, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, acil muayene ve müdahale branşlarında hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nuri Kir
★★★★
Danışmada ve pansuman bölümünde çalışan Hilal hanıma çok teşekkür ederim ilgi ve alakası için. Meditan Tıp Merkezinde yaptırdım tırnak çekimini ama çalışanlar aksi sorunlu olduğu için Göztepe Sena Polikliniğine gittim, Hilal hanım çok ilgilendi saolsun.
Berrin Özkan
14.01.2013 tarihinde saat 21:00 civarında Göztepe Sena Kliniğine bir arkadaşımın kızını götürdük. Dudağını cam kesti ve çok fazla kanama oldu. Oradaki doktor/hemşire bize Çiftikteki Tekden Hastanesine çene cerrahına götürün diye bir yanıt verdi. Hallerine gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Böyle ufak bir vakayla bile ilgilenemeyceklerse bunların ne işi var hastanede klinikte.

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, 51 ünit + 8 yatak kapasiteli olarak Genel diş, Ağız ve Çene Cerrahisi Kliniği, endodonti, pedodonti kliniği, radyoloji, periodontoloji, ortodonti, protetik diş tedavisi, evde sağlık hizmetle
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, 470 yatak kapasitesi, 133 Yoğun Bakım Ünitesi ve Türkiye'nin en fazla branş sayısına sahip özel sağlık yatırımı olarak, 246 poliklinik odasıyla tüm branşlarda hasta odaklı bir şekilde, üstün hizm
Özel Meditan Tıp Merkezi
Özel Meditan Tıp Merkezi
717 metre uzaklıkta
Özel Meditan Tıp Merkezi iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, diş sağlığı ve hastalıkları, acil muayene ve müdahale branşlarında hizmet vermektedir.
Özel Akademi Tıp Merkezi
Özel Akademi Tıp Merkezi
830 metre uzaklıkta
Özel Akademi Tıp Merkezi olarak yeni hizmet binamızda tüm birimlerimizle sağlığınız için 7/24 çalışıyoruz.
Özel Ateştuğla Polikliniği
Özel Ateştuğla Polikliniği
877 metre uzaklıkta
Özel Ateştuğla Polikliniğinde klinik odalarımız çeşitli tedavi seçenekleri için özel olarak tasarlanmış ve amacına uygun son sistem teknolojilerle donatılmıştır.
Özel Bağcılar Şafak Hastanesi
Hastanemiz Bağcılarda 8500 m2 kapalı alan üzerinde 9 katlı modern binamızda 100 hasta yatağı, 15 dahili-cerrahi yoğun bakım yatağı, 1 koroner yoğun bakım yatağı, 15 yenidoğan yoğun bakım yatağı ve 34 poliklinikten oluşan uluslarar
Özel Hospitadent Bağcılar Diş Hastanesi
Bağcılar Hospitadent oral diagnoz, panoromik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları, genel anestezi ve ameliyathane birimleriyle 7/24 hizmet vermekte
Özel Bağcılar Dünya Tıp Merkezi
Özel Bağcılar Dünya Tıp Merkezi, İstanbul Bağcılar ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Aile Tıp Merkezi
Özel Aile Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Bağcılar, İstanbul'da 2002 yılından beri hizmet vermekte olan Özel Aile Tıp Merkezi, bünyesinde Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Ünitesi de bulundurmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉