Özel Ateştuğla Polikliniği

Özel Ateştuğla Polikliniği
Kurum Adı:Özel Ateştuğla Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:85/1
Telefon:0 (212) 446-5137
Web Sitesi:www.atestuglapoliklinigi.comHata Bildir
41.04635628.838312

Kurum Hakkında

Klinik odalarımız çeşitli tedavi seçenekleri için özel olarak tasarlanmış ve amacına uygun son sistem teknolojilerle donatılmıştır.

Cerrahi ve implantoloji, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, estetik protezler, diş tedavisi, protez, çocuk diş tedavisi ünitelerimiz bulunmaktadır.

Hastalarımız kliniklerimizde; genel anestezi gerektirmeyen her türlü cerrahi operasyon, implant, ortodonti, diş eti hastalıkları tedavisi ve ameliyatları, diş beyazlatma, ışınlı kompozit ve amalgam dolgular, kök kanalı tedavisi, amputasyon, her türlü sabit ve hareketli protezler, estetik protezler ve çeşitli kozmetik desteklerle hizmetlerini alabilirler.

Özel Ateştuğla Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ateştuğla Polikliniği, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ata Ihsan
Müşteriyle ilgilenme sıfır.

Özel Ateştuğla Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Ateştuğla Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ateştuğla Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bağcılar Dünya Tıp Merkezi
380 metre uzaklıkta
Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:119
Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
550 metre uzaklıkta
Demirkapı mah. Velioğlu cad. No:93
Bağcılar Şafak Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Demirkapı Mah. Velioğlu Cad. No:77 Bağcılar
Akademi Tıp Merkezi
590 metre uzaklıkta
Fatih Mahallesi Velioğlu Caddesi No:74
Hospitadent Bağcılar Diş Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Mahmutbey Cad. No:204 Ateştuğla
Aile Tıp Merkezi
840 metre uzaklıkta
Fatih Mah. Velioğlu Cad. No:2