Özel Ateştuğla Polikliniği

Özel Ateştuğla Polikliniği
Kurum Adı:Özel Ateştuğla Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:85/1
Telefon:0 (212) 446-5137
41.04635628.838312

Kurum Hakkında

Klinik odalarımız çeşitli tedavi seçenekleri için özel olarak tasarlanmış ve amacına uygun son sistem teknolojilerle donatılmıştır.

Cerrahi ve implantoloji, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, estetik protezler, diş tedavisi, protez, çocuk diş tedavisi ünitelerimiz bulunmaktadır.

Hastalarımız kliniklerimizde; genel anestezi gerektirmeyen her türlü cerrahi operasyon, implant, ortodonti, diş eti hastalıkları tedavisi ve ameliyatları, diş beyazlatma, ışınlı kompozit ve amalgam dolgular, kök kanalı tedavisi, amputasyon, her türlü sabit ve hareketli protezler, estetik protezler ve çeşitli kozmetik desteklerle hizmetlerini alabilirler.

Özel Ateştuğla Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ateştuğla Polikliniği, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Belçim Keskin · 26 Şubat 2015

Aklı olan gitmez

Ata Ihsan · 24 Eylül 2014

muşteriyle ilgilenme sıfır

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ateştuğla Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ateştuğla Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ateştuğla Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bağcılar Dünya Tıp Merkezi

380 metre uzaklıkta

Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:119

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

550 metre uzaklıkta

Demirkapı mah. Velioğlu cad. No:93

Bağcılar Tekden Hastanesi

580 metre uzaklıkta

Demirkapı Mah. Velioğlu Cad. No:77 Bağcılar

Akademi Tıp Merkezi

590 metre uzaklıkta

Fatih Mahallesi Velioğlu Caddesi No:74

Hospitadent Bağcılar

650 metre uzaklıkta

Mahmutbey Cad. No:204 Ateştuğla

Göztepe Sena Tıp Merkezi

880 metre uzaklıkta

Demirkapı Mah. Maslak Cad. No:28