Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Adnan Kahveci Bulvarı Eski Londra Asfaltı No:141/2
Telefon:0 (212) 441-5312
Web Sitesi:bahcelievleradsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.99684628.855717

Kurum Hakkında

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz 1998 yılında 10 ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış ve bu süreç içerisinde kendini sürekli yenilemiştir.

2005 yılında kapasitesi 40 Ünite çıkan merkezimiz, Esenyurt'ta 5 Ünitlik Hacı Nedret Köse Ağız ve Diş Sağlığı Diş Tedavi ve Protez Merkezi Semt Polikliniği açılmıştır.

2006 yılı Mart ayında yeni hizmet binamıza taşındıktan sonra hasta ve hekim sayımızda olan önemli artışlar meydana gelmiş, buna bağlı poliklinik sayılarımızda hızla artmış ve artmaktadır.

2008 yılında Küçükçekmece ilçesinde merkezimize bağlı olarak faaliyete geçen 9 ünitlik Diş Tedavi ve Protez Merkezi hizmete girmiştir.

Halen kurumumuzda 85 diş hekimi, 27 diş teknisyeni, 13 hemşire, 13 genel idari personeli, 8 hizmetli. 3 sağlık teknikeri, 1 röntgen teknisyeni personeli ile hizmet vermekteyiz. Aylık poliklinik sayımız 40000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm branşlarında kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Dersim'li Gökhan
★★★★★
Ben bugün dişlerimi yaptırdım, doktorum Büşra Küçükekmekçi hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. En başından muayenesinden tutki 14 tane diş takılana kadar işini büyük bir titizlikle yaptı ve ayrıca diş hazırlama bölümüne de teşekkürlerimi sunuyorum. Allah sizden ve Büşra hocamizdan bin defa razı olsun.
Murat Inci
Bahçelievler ağız diş; hekim.*** *** sakin sakin ona gitmeyin adamın ağzına s*çıyor bırak çürük dişi çekmesi sağlam dişimi çekti okadar diş doktorlara gidip dişimi çektim hissetmedim bile ama bu *** mi ney ismi beni koltukta avazım çıkarcasına bağırırdı anamı ağlattı diş yapıştırıp kaplama yaptı taktı 1 ay geçmedi diş ağzımdan elime düştü ve taktiği günden beri halen ağrıyor taktiği diş 5 para etmiyor Allah kimseyi o kişiye düşürmesin o kişi diyorum insan bile içimden gelmiyor söylemek anlayın artık
Aydın Gündağ
Çok güzel sistem sıra yok beklemek yok randevu yok eskisi gibi saat sabahın 5inde gidip sıraya girmek yok randevu alsanda yapılan dişten hayır yok kısacası denetleyen yok şikayetleri değerlendiren yok yok yok.
Hasan Tahsin
★★
İstanbul Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Periodontoloji'ye 2,5 aydır randevu alamıyorum. 41 yıllık öğretmen olarak bu duruma üzülüyorum. Beni muayene eden iki diş hekimi de git periodontojiden (yani uzmandan) gece 12.00'dan sonra randevu al. Et çekilmiş onlar yapar diye tedavi yapmadan gönderiyorlar. Bakırköy Ruh Sinirde diş röntgenini bile kurum dışında cd'ye çektirdi. Öğretmene (Memura) böyle davranılmaması gerekir sanırım. Kendisi periodontojiden pekala randevu alabilir veya havale edebilir. Saygılarımla arz ederim. ((1)25.11.2016 saat 10.02 Diş1 Bakırköy Ruh Sinir diş 2) 24.1.2017 saat 14.05 oda38 Bahçelievler Ağız diş))
Dogan Taşdemir
Merhaba ya bu nasıl bir sistem 3 aydır bir randevu alamıyorum sağlık bakanlığı ne yapıyor bu nasıl bir hizmet yerin dibine girsin bu hizmet.
Mustafa Özgüç
★★★
Bahçelievler ağız ve diş sağlında dişlerimi yaptırıyorum. Allahtan hekim değiştirme hakkım var. Doktor *** ***'a yaptırdığım üç dişin ikisi sorunlu sağ ve sol alt çeneye yapılan iki diş arasındaki büyüklüğü görseniz bana hak verirsiniz. Dişi beğenmeme gibi bir lüksünüz yok hem dişi size dışarıda taktırın der hem de çabuk benden özür dile der. Bir de psikiyatriden tedavi almaya başladım.
Yeni diş hekimim Sayın Dr. Emrah Selçuk Aslan tam bir beyefendi çok nazik biri tedavi de kesinlikle acı duymuyorsunuz. Hastanın halinden çok iyi anlıyor, hastaya yaklaşımını görseniz kendi adıma ne yaparsa razıyım. Bu ilk doktorla başlayan hekimlere karşı içimdeki kin ve nefret duygusunu Sayın Emrah Bey'le yendim ona müteşekkirim, teşekkürler Emrah Bey. Sizlere de teşekkürler Sayın Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı yönetimi böyle bir hekime sahip olduğunuz için; ayrıca hasta hakları kurulu çalışanları inanın onların işi çok daha zor diş hekiminizde asistanı bir nebze onun yükünü hafifletiyor. Kurul sizinle birebir muhatap lütfen onlara anlayış gösterin hepsi de çok iyi insanlar sizler de bilirsiniz dünyanın en zor işi insanlarla uğraşmaktır.
Teşekkürler, Saygılarımla

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
3.3 / 5

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 69 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bahçelievler Semt Polikliniği
Bahçelievler Semt Polikliniği, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesine bağlı olarak poliklinik hizmetleri sunmaktadır....
İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
102 bin metrekarelik dev bir alanda inşa edilen yeni hastane, 650 yatak kapasitesi ile Avrupa'nın ve Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı fizik tedavi ve rehabilitasyon me...
Özel Memorial Bahçelievler Hastanesi
En gelişmiş tanı ve tedavi üniteleri ile donatılan 320 yatak kapasitesine sahip Memorial Bahçelievler, deneyimli uzman doktorları uzman hemşire kadrosu, hasta bakım perso...
Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bahçelievler Fetih Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Dişhane Ağız ve Diş Sağlık Merkezi 7-24 hizmet verirken uzman kadrosuyla ağız sağlığının vazgeçilmezi olmaktad...
Özel Medical Park Bahçelievler Hastanesi
Medical Park Bahçelievler Hastanesi Altınbaş Üniversitesi ile gerçekleştirilen iş birliği ile, 19 katlı hastane binası, 242 yatak kapasitesi, 89 poliklinik odası ve 10 am...
Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi
Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi olarak Şirinevler / Bahçelievler'de güleryüzlü ve alanında uzmanlaşmış sağlık ekibimizle hizmetinizdeyiz....
Özel Rentek Diyaliz Merkezi
Özel Rentek Diyaliz Merkezi
801 metre uzaklıkta
Rentek diyaliz merkezi 2004 yılından beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir....
İstanbul Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi
Hastanemiz 1981 yılından beri Lepra (Cüzzam) hastalarının teşhis, tedavi ve takipleri için Sağlık Bakanlığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Cüzzamla Savaş Derneği ...
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉