Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Adnan Kahveci Bulvarı Eski Londra Asfaltı No:141/2
Telefon:0 (212) 441-5312
40.99675928.855644

Kurum Hakkında

Merkezimiz 1998 yılında 10 ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış ve bu süreç içerisinde kendini sürekli yenilemiştir.

2005 yılında kapasitesi 40 Ünite çıkan merkezimiz, Esenyurt'ta 5 Ünitlik Hacı Nedret Köse Ağız ve Diş Sağlığı Diş Tedavi ve Protez Merkezi Semt Polikliniği açılmıştır.

2006 yılı Mart ayında yeni hizmet binamıza taşındıktan sonra hasta ve hekim sayımızda olan önemli artışlar meydana gelmiş, buna bağlı poliklinik sayılarımızda hızla artmış ve artmaktadır.

2008 yılında Küçükçekmece ilçesinde merkezimize bağlı olarak faaliyete geçen 9 ünitlik Diş Tedavi ve Protez Merkezi hizmete girmiştir.

Halen kurumumuzda 85 diş hekimi, 27 diş teknisyeni, 13 hemşire, 13 genel idari personeli, 8 hizmetli. 3 sağlık teknikeri, 1 röntgen teknisyeni personeli ile hizmet vermekteyiz. Aylık poliklinik sayımız 40000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm Branşlarında kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aydın Gündağ · 28 Haziran 2017

Çok güzel sistem sıra yok beklemek yok randeu yok eskisi gibi saat sabahın 5inde gidip sıraya girmek yok randeu alsanda yapılan dişten hayır yok kısacası denetleyen yok şikayetleri değerlendiren yok yok yok.

Hasan Tahsin · 18 Şubat 2017

İstanbul Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Periodontoloji'ye 2,5 aydır randevu alamıyorum. 41 yıllık öğretmen olarak bu duruma üzülüyorum. Beni muayene eden iki diş hekimi de git periodontojiden (yani uzmandan) gece 12.00'dan sonra randevu al. Et çekilmiş onlar yapar diye tedavi yapmadan gönderiyorlar. Bakırköy Ruh Sinirde diş röntgenini bile kurum dışında cd'ye çektirdi. Öğretmene (Memura) böyle davranılmaması gerekir sanırım. Kendisi periodontojiden pekala randevu alabilir veya havale edebilir. Saygılarımla arz ederim. ((1)25.11.2016 saat 10.02 Diş1 Bakırköy Ruh Sinir diş 2) 24.1.2017 saat 14.05 oda38 Bahçelievler Ağız diş))

Dogan Taşdemir · 16 Mayıs 2016

Merhaba ya bu nasıl bir sistem 3 aydır bir randevu alamıyorum sağlık bakanlığı ne yapıyor bu nasıl bir hizmet yerin dibine girsin bu hizmet

Mustafa Özgüç · 22 Haziran 2012

Bahçelievler ağız ve diş sağlında dişlerimi yaptırıyorum. Allahtan hekim değiştirme hakkım var. Doktor *** ***'a yaptırdığım üç dişin ikisi sorunlu sağ ve sol alt çeneye yapılan iki diş arasındaki büyüklüğü görseniz bana hak verirsiniz. Dişi beğenmeme gibi bir lüksünüz yok hem dişi size dışarıda taktırın der hem de çabuk benden özür dile der. Bir de psikiyatriden tedavi almaya başladım.
Yeni diş hekimim Sayın Dr. Emrah Selçuk Aslan tam bir beyefendi çok nazik biri tedavi de kesinlikle acı duymuyorsunuz. Hastanın halinden çok iyi anlıyor, hastaya yaklaşımını görseniz kendi adıma ne yaparsa razıyım. Bu ilk doktorla başlayan hekimlere karşı içimdeki kin ve nefret duygusunu Sayın Emrah Bey'le yendim ona müteşekkirim, teşekkürler Emrah Bey. Sizlere de teşekkürler Sayın Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı yönetimi böyle bir hekime sahip olduğunuz için; ayrıca hasta hakları kurulu çalışanları inanın onların işi çok daha zor diş hekiminizde asistanı bir nebze onun yükünü hafifletiyor. Kurul sizinle birebir muhatap lütfen onlara anlayış gösterin hepsi de çok iyi insanlar sizler de bilirsiniz dünyanın en zor işi insanlarla uğraşmaktır.
Teşekkürler, Saygılarımla

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 61 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Bahçelievler Hastanesi

460 metre uzaklıkta

0212) 314 66 66

Büyük Anadolu Tıp Merkezi

620 metre uzaklıkta

Şehit Yarbay Cesur Cad. Murat Sok. No:1 (Ulucami’nin karşısı) Şirinevl

Medical Park Bahçelievler Hastanesi

630 metre uzaklıkta

Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü

İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

770 metre uzaklıkta

Talatpaşa Cd. Ressam Halim Sk. No:2/1

Rentek Diyaliz Merkezi

790 metre uzaklıkta

Mehmet Çıbıkçı İşhanı Mehmet Akif cad. No:2

Ultra Diyaliz Merkezi

810 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. Hacer Hanım Sokak No:9