Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Şirinevler Mah. Fetih Cad. No:66
Telefon:4443630
Web Sitesi:www.dishane.comHata Bildir
40.99566128.849347

Kurum Hakkında

Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Uzman kadrosu ve profesyonel yönetimi ile Dişhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 3. şubesi ile Bahçelievler'de hizmet vermeye başlamıştır. Bahçelievler Fetih Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Dişhane Ağız ve Diş Sağlık Merkezi 7-24 hizmet verirken uzman kadrosuyla ağız sağlığının vazgeçilmezi olmaktadır. Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Dişhane ağız ve diş sağlığı poliklinikleri olarak, Güngören, Bağcılar Güneşli'den sonra Bahçelievlerde de kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Pedodonti
  • Dental Radyoloji
  • İmplant
  • Periodontoloji
  • Porselen Kaplamalar
  • Endodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Beyazlatma

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi
Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi olarak Şirinevler / Bahçelievler'de güleryüzlü ve alanında uzmanlaşmış sağlık ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Özel Memorial Bahçelievler Hastanesi
En gelişmiş tanı ve tedavi üniteleri ile donatılan 320 yatak kapasitesine sahip Memorial Bahçelievler, deneyimli uzman doktorları uzman hemşire kadrosu, hasta bakım personeli ve tüm sağlık çalışanları ile hizmet sunuyor.
Özel Rentek Diyaliz Merkezi
Özel Rentek Diyaliz Merkezi
366 metre uzaklıkta
Rentek diyaliz merkezi 2004 yılından beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak aylık poliklinik sayımız 40.000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm branşlarında kaliteli hizmet sunmaya de
Özel Ataköy Hastanesi
Özel Ataköy Hastanesi
810 metre uzaklıkta
Özel Ataköy Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Yenibosna Safa Hastanesi
Özel Safa Hastanesi Yenibosna son derece sıkı bir titizlikle geçirmiş olduğu denetimlerin ardından ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.
İstanbul Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi
Hastanemiz 1981 yılından beri Lepra (Cüzzam) hastalarının teşhis, tedavi ve takipleri için Sağlık Bakanlığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Cüzzamla Savaş Derneği ile yapılan üçlü protokol anlaşmasıyla tüm Lepra hastalarına
Özel Medical Park Bahçelievler Hastanesi
Medical Park Bahçelievler Hastanesi Altınbaş Üniversitesi ile gerçekleştirilen iş birliği ile, 19 katlı hastane binası, 242 yatak kapasitesi, 89 poliklinik odası ve 10 ameliyathanesi, 24 yeni doğan kuvözü, 6 çocuk yoğun bakım yata
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉