Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Şehit Yarbay Cesur Cad. Murat Sok. No:1 (Ulucami’nin karşısı) Şirinevler
Telefon:0 (212) 442-7262
Web Sitesi:buyukanadolutipmerkezi.comHata Bildir
40.99756628.848265

Kurum Hakkında

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi olarak Şirinevler / Bahçelievler'de güleryüzlü ve alanında uzmanlaşmış sağlık ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ulucami'nin hemen karşısındaki hastanemize sizi her zaman bekleriz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Esma Güral
Arkadaşımla gece serum taktırmaya gittim çok halsizdim kırgınlığım vardı. Serumumu takan kapalı bayan uykulu bir sekilde serumumu taktı ve sonrasında beni takip etmedi birde üstüne uyumaya gitti serumumu çıkarmaya bile gelmedi veznedeki arkadaş seslenmesine rağmen gelmedi. Bende mecburen serumumu kendim çıkardım kolumda kanlarla o şekilde eve geldim bir devlet hastanesinde bile bu şekilde davranılmıyor gerçekten hayal kırıklığına uğradım hemşirenin adı *** sanırım konuşurlarken duydum hiç memnun kalmadım hizmetten.

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 53 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bahçelievler Fetih Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Dişhane Ağız ve Diş Sağlık Merkezi 7-24 hizmet verirken uzman kadrosuyla ağız sağlığının vazgeçilmezi olmaktadır.
Özel Rentek Diyaliz Merkezi
Özel Rentek Diyaliz Merkezi
563 metre uzaklıkta
Rentek diyaliz merkezi 2004 yılından beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Memorial Bahçelievler Hastanesi
En gelişmiş tanı ve tedavi üniteleri ile donatılan 320 yatak kapasitesine sahip Memorial Bahçelievler, deneyimli uzman doktorları uzman hemşire kadrosu, hasta bakım personeli ve tüm sağlık çalışanları ile hizmet sunuyor.
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak aylık poliklinik sayımız 40.000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm branşlarında kaliteli hizmet sunmaya de
Özel Ataköy Hastanesi
Özel Ataköy Hastanesi
855 metre uzaklıkta
Özel Ataköy Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Yenibosna Safa Hastanesi
Özel Yenibosna Safa Hastanesi
856 metre uzaklıkta
Özel Safa Hastanesi Yenibosna son derece sıkı bir titizlikle geçirmiş olduğu denetimlerin ardından ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.
İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
E-5 Karayolu Üzerinde Bahçelievler'de kurulu olan İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sağlık Bakanlığı'nın İstanbul'daki iki rehabilitasyon merkezinden en büyüğüdür.
Bahçelievler Devlet Hastanesi
314 yataklı Bahçelievler Devlet Hastanesi, Kocasinan Merkez Mahallesinde 5 yıldızlı otel görünümünde vatandaşlara hizmet sunmaktadır.
Özel İlke Yenibosna Tıp Merkezi
Özel İlke Hastanesi ilkemiz insan diyerek yola çıkan, deneyimli hekimlerin, sağlığı herkes için yaygınlaştırma ve mutluluğu çoğaltma misyonunun ürünüdür.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Büyük Anadolu Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉