Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:11
Telefon:0 (216) 575-0006
Web Sitesi:www.prodenta.com.trHata Bildir
40.98406229.113251

Kurum Hakkında

Aynı fakültede başlayan okul arkadaşlığı, daha sonraki yıllarda muayenehane ortaklığına dönüştü. Prof. Dr. Arzu Aykor ve Dr. Dt. Okan Acar'ın ilk adımı 1992 yılında halen birlikte çalıştıkları sekreterleri Sıdıka Adaş ve Prof. Dr. Ahu Acar ile müşterek muayehanede attılar. 1999 yılında Dr. Sevil Şermet ekibe katıldıktan sonra, Özel Akademik Dental Diş Kliniği kuruldu. İkilinin başarısı tüm branşlarda çalışan hekim grubu ile birlikte, bir çok hasta tarafından tercih edilen özel diş sağlığı kliniği haline geldi. İkilinin 2010 yılında, Estethica Tıp Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği işletmesini alması başarılarını kanıtlamak için iyi bir fırsat oldu.

Türkiyeye gelen dijital görüntüleme, lazer ve Bilgisayar destekli Estetik Diş Hekimliği uygulamaları yapan Bilgisayar Destekli Tasarım ve Modelleme (CAD-CAM) gibi cihazları muayenehanelerine alan hekimler arasında yer aldılar. 2013 yılında Ataşehir'de ve 2014 yılı Suadiye'de kurdukları Özel ProDenta Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ile yurtiçi ve yurtdışı hastalarına hizmet vermektedirler. Bugün Özel ProDenta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, tüm branşlarda uzman diş hekimleri, yönetim ve yardımcı personel kadrosu ile yeni mekanlarında "Hayat gülümseyince güzel" misyonu ile hastalarını karşılamaktadır.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Estethica Ataşehir Tıp Merkezi
290 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:28
Ataşehir Diyaliz Merkezi
330 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Nartanesi Sk. No.14-16
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Işıklar Cad. No:35/A
Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
390 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Elmalı Sok. No:7
Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
390 metre uzaklıkta
Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy
Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36
Memorial Ataşehir Hastanesi
510 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Kubilay Sok. No: 1/2-4