Çameli Devlet Hastanesi

Çameli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çameli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Çameli
Adres:Yunuspınarı Mah. Deveçukuru Sok. No:24
Telefon:0 (258) 571-6401
37.07309729.345955

Kurum Hakkında

Hastanemiz 01.01.1998 yılında hizmetinize girmiştir ve hala hizmetinizdedir. Hastanemiz 25 yataklı olup aynı anda sizin gibi sevgili halkımıza hizmet vermek amaçlı elimizden gelen herşeyi yapmaktayız. Hastanemiz açık otopark araç kapasitesi 15 araçlıktır. Bir vakaya yetişebilmek için 1 adet hasta nakil ambulansı 1 adet evde bakım ambulansı ve hastane bünyesindeki 112 acil istasyonuyla 1 adet paletli arazi ambulansı 1 adet 112 acil ambulansıyla hizmet vermektedir. Evde bakıma muhtaç olan hastalarımızı ise evde bakım hizmetleri servisi sayesinde halkımızın evine gidip hizmet vermekteyiz.

Çameli Devlet Hastanesi çalışanları olarak doktoru, hemşiresi, teknisyeni ve personeliyle insana hizmetin önemine inanıyor ve eksik personel sayımızla insanüstü bir gayretle sağlık hizmeti veriyoruz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çameli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çameli Devlet Hastanesi, Denizli ili Çameli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çameli Devlet Hastanesi RandevuÇameli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çameli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çameli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çameli Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çameli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölhisar Devlet Hastanesi
16.4 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Cumhuriyet Cad.
Acıpayam Devlet Hastanesi
39.4 km. uzaklıkta
Çamlık Mah. Sağlık Cad. No:22
Fethiye Diyaliz Merkezi
50.4 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Bulvarı No:256
Fethiyecan Diyaliz Merkezi
50.5 km. uzaklıkta
Foça Mah, 973 Sok, No:33
Fethiye Devlet Hastanesi
50.8 km. uzaklıkta
Akarca Mahallesi Çalış Yolu No:196
Letoon Hastanesi
52.1 km. uzaklıkta
Pazaryeri Mah. Şehit Hasan Küçükçoban Cad. No:22