Acıpayam Devlet Hastanesi

Acıpayam Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Acıpayam Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Acıpayam
Adres:Çamlık Mah. Sağlık Cad. No:22
Telefon:0 (258) 518-1064
37.42809229.335291

Kurum Hakkında

Acıpayam Devlet Hastanesi 1997 yılı Kasım ayına kadar eski hizmet binasında hizmet vermeye devam etmiş ve bu tarihte halkın bağışları ile yapımı tamamlanan Çamlık Mahallesi'nde bulunan hizmet binasında 50 yataklı olarak hizmete başlamıştır.

Vatandaşımızın nitelikli sağlık hizmetine olan talep artışı ve mevcut hizmet binasının depreme dayanıksız çıkması üzerine aynı arazi üzerine 100 yataklı devlet hastanesi inşaatı bakanlığımız ile TOKİ arasında yapılan protokol çerçevesinde yapılmış ve yeni hastaneye taşınılmıştır.

Yeni hastanemiz 100 yataklı ve yaklaşık 18.000 m2 kapalı alana sahip. Odalar tek ve iki kişiliktir. Odalarda tuvalet, banyo, telefon, internet, televizyon, buzdolabı vardır. Otel konforunda olan hastanemiz sadece Acıpayam'a değil, bir bölge hastane hüviyetinde hizmet vermektedir. Acıpayam’ın komşuları olan Çameli, Serinhisar ilçeleri ile ayrıca Burdur’a bağlı Çavdır, Gölhisar ve Yeşilova ilçelerden gelen hastalara da hizmet verilmektedir.

Hastanemizde 9 yataklı erişkin yoğun bakımı, 8 yataklı yeni doğan yoğun bakımı, 4 ameliyat salonu, 15 cihaz kapasiteli diyaliz merkezi, 9 diş polikliniği, 1 diş protez laboratuarı vardır. Mikrobiyoloji, Biyokimya, ve Patoloji laboratuarları, radyoloji bölümünde 2 röntgen, 1 Emar ve 1 Tomografi odası bulunmaktadır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Acıpayam Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Acıpayam Devlet Hastanesi, Denizli ili Acıpayam ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Acıpayam Devlet Hastanesi RandevuAcıpayam Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Acıpayam Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Acıpayam Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Acıpayam Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Acıpayam Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tavas Devlet Hastanesi

27.6 km. uzaklıkta

Samanlık Mah. Muğla Yolu Üzeri 1010 Sok. No:6

Gölhisar Devlet Hastanesi

35 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Cumhuriyet Cad.

Honaz Devlet Hastanesi

37.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. No:2

Yeşilova Devlet Hastanesi

37.9 km. uzaklıkta

Emek Mahallesi Hastane Caddesi No:4

Çameli Devlet Hastanesi

39.4 km. uzaklıkta

Yunuspınarı Mah. Deveçukuru Sok. No:24

Denizli Cerrahi Hastanesi

39.7 km. uzaklıkta

Acıpayam Bulvarı Üzeri No:5 Bağbaşı

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi

40.1 km. uzaklıkta

PAÜ Hastaneleri Çamlaraltı Mah. No:7 Kınıklı