Acıpayam Devlet Hastanesi

Acıpayam Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Acıpayam Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Acıpayam
Adres:Çamlık Mah. Sağlık Cad. No:22
Telefon:0 (258) 518-1064
Web Sitesi:acipayamdh.saglik.gov.trHata Bildir
37.42809229.335291

Kurum Hakkında

Acıpayam Devlet Hastanesi 1997 yılı Kasım ayına kadar eski hizmet binasında hizmet vermeye devam etmiş ve bu tarihte halkın bağışları ile yapımı tamamlanan Çamlık Mahallesi'nde bulunan hizmet binasında 50 yataklı olarak hizmete başlamıştır.

Vatandaşımızın nitelikli sağlık hizmetine olan talep artışı ve mevcut hizmet binasının depreme dayanıksız çıkması üzerine aynı arazi üzerine 100 yataklı devlet hastanesi inşaatı bakanlığımız ile TOKİ arasında yapılan protokol çerçevesinde yapılmış ve yeni hastaneye taşınılmıştır.

Yeni hastanemiz 100 yataklı ve yaklaşık 18.000 m2 kapalı alana sahip. Odalar tek ve iki kişiliktir. Odalarda tuvalet, banyo, telefon, internet, televizyon, buzdolabı vardır. Otel konforunda olan hastanemiz sadece Acıpayam'a değil, bir bölge hastane hüviyetinde hizmet vermektedir. Acıpayam’ın komşuları olan Çameli, Serinhisar ilçeleri ile ayrıca Burdur’a bağlı Çavdır, Gölhisar ve Yeşilova ilçelerden gelen hastalara da hizmet verilmektedir.

Hastanemizde 9 yataklı erişkin yoğun bakımı, 8 yataklı yeni doğan yoğun bakımı, 4 ameliyat salonu, 15 cihaz kapasiteli diyaliz merkezi, 9 diş polikliniği, 1 diş protez laboratuarı vardır. Mikrobiyoloji, Biyokimya, ve Patoloji laboratuarları, radyoloji bölümünde 2 röntgen, 1 Emar ve 1 Tomografi odası bulunmaktadır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Acıpayam Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Acıpayam Devlet Hastanesi, Denizli ili Acıpayam ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Acıpayam Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Acıpayam Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Acıpayam Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Acıpayam Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Acıpayam Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tavas Devlet Hastanesi
27.6 km. uzaklıkta
Samanlık Mah. Muğla Yolu Üzeri 1010 Sok. No:6
Gölhisar Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Cumhuriyet Cad.
Honaz Devlet Hastanesi
37.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. No:2
Yeşilova Devlet Hastanesi
37.9 km. uzaklıkta
Emek Mahallesi Hastane Caddesi No:4
Çameli Devlet Hastanesi
39.5 km. uzaklıkta
Yunuspınarı Mah. Menekşe Sok. No:26
Denizli Cerrahi Hastanesi
39.7 km. uzaklıkta
Acıpayam Bulvarı Üzeri No:5 Bağbaşı
Pamukkale Üniversitesi Hastanesi
40.1 km. uzaklıkta
PAÜ Hastaneleri Çamlaraltı Mah. No:7 Kınıklı