Çan Devlet Hastanesi

Çan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Çan
Adres:Karşıyaka Mh. Orhan Caneri Cad. No:29
Telefon:0 (286) 416-1430
40.02106427.060952

Kurum Hakkında

Çan Devlet Hastanesi devlet yatırımı ile 1991 yılında 100 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Gerek Çan'ımızın hızla büyümesi gerekse hasta yoğunluğunun artması nedeniyle yatak sayısı yetersiz hale geldiğinden ihtiyaç duyulan yatak sayıları 2007 yılında hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.

Hastanemizde halen poliklinik ve klinik hizmetleri; 14 uzman, 7 pratisyen hekim, 2 diş tabibi ile sürdürülmekte olup, buna yardımcı personelde ilave edildiğinde 143 kişilik bir sağlık ordusuyla hastalarımıza daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacındadır.

140 yatakla hastalarımıza hizmet vermekte olan hastanemiz eskiyen bakım ve tamirat isteyen yatan hasta servislerimizi sıra ile günümüz modern hastane standartları dikkate alınarak restorasyonu yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı'mızın genelgesi doğrultusunda hastalarımızın hekim seçme hakkı ve her hekime bir poliklinik hizmeti 2006 yılı itibariyle uygulanmaya başlamıştır. Hastalarımızın daha kaliteli ve hızlı hizmet alabilmesi için hastanemiz laboratuar röntgen, servisler ve poliklinikler tam otomasyon sistemine geçilmiştir. Bunun sonucunda ise hasta memnuniyeti arttırılmıştır. HBS (hasta bilgilendirme sistemi) kurularak, poliklinik kapılarına LCD ekran sistemi kurularak hasta muayene sistemi dijital ortama taşınmıştır. Hastalarımızın bekleme esnasında kullanabilmesi için yeni ve modern oturma gurupları bekleme alanlarına yerleştirilmiş olup, poliklinik bekleme alanına bilgilendirme amaçlı plazma TV monte edilmiştir. 2010 yılında hastanemize 1 Adet Ambulans (112) izleme sistemi alınmıştır.

Hastanemiz hastalarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak modern sağlık hizmetlerinden en doğru ve kısa bir şekilde yararlandırabilmek için bölgemizdeki diğer hastane hizmetlerini de dikkate alarak en kaliteli sağlık hizmetini vermeyi ilke edinmiştir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Çan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çan Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Çan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çan Devlet Hastanesi RandevuÇan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muharrem Çetin · 17 Ağustos 2015

Sabahtan beri bir alçı alınması için bekletiliyoruz. Daha muayene sırası bile gelmedi. Kontrollerde de hep bekletildik. bu kadar rezil bir muayene sırası daha görmedim. Yazıklar olsun. Tek doktor yetmiyorsa 2 yap, iki yetmiyorsa 3

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yenice Devlet Hastanesi

18.2 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mah. Uzun Sok. No:16

Özgen Tıp Merkezi

27.3 km. uzaklıkta

Sakarya Mah. Çan Caddesi No:61

Biga Arda Diyaliz Merkezi

27.9 km. uzaklıkta

Hamdibey Mah. İstiklal Cad. No:270

Biga Can Hastanesi

29 km. uzaklıkta

Şirintepe Mh. Şht Uzm.Onb. Ulaş Açıkgöz C. No:3

Biga Devlet Hastanesi

29.8 km. uzaklıkta

Şirintepe Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:146

Bayramiç Devlet Hastanesi

44.8 km. uzaklıkta

Camikebir Mahallesi İnönü Caddesi No:1

Edremit Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

46.4 km. uzaklıkta

Darsofa Mah. Akçeşme Caddesi No:84