Yenice Devlet Hastanesi

Yenice Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yenice Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Yenice
Adres:Kurtuluş Mah. Balıkesir Asfaltı Cad. No:54
Telefon:0 (286) 474-3010
Web Sitesi:yenicedh.saglik.gov.trHata Bildir
39.93511927.242555

Kurum Hakkında

5 bin metrekare kapalı alanı olan 32 yatak kapasitesine sahip Yenice Devlet Hastanesi yeni hizmet binası 18 Eylül 2018 tarhinde hizmete açılmıştır. Günlük ortalama 80 ile 100 hasta baktığımız Hastanemizde ayrıca Ameliyathane, Laboratuvar ve Diyaliz ünitesi gibi özellikli hizmet birimlerimiz bulunmakta ve Görüntüleme birimlerimiz ile hizmete devam etmektedir.

Hastanemiz modern fiziksel görünüm ve hijyenik şartlara uygun binasında, hasta haklarını gözeten, uygun teşhis ve tedavi imkanları ile hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Yenice Devlet Hastanesi olarak, sağlık hizmetlerini, insan haklarına saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı temellerine dayanarak, modern tıbbın gerektirdiği teşhis ve tedavi yöntemlerini hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutarak sizlere sunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi

Yenice Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yenice Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Yenice ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Yenice Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yenice Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yenice Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Yenice Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yenice Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çan Devlet Hastanesi
18.6 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Şehit Mustafa Kaya Caddesi
Biga Can Hastanesi
33.2 km. uzaklıkta
Şirintepe Mh. Şht Uzm.Onb. Ulaş Açıkgöz C. No:3
Biga Devlet Hastanesi
33.9 km. uzaklıkta
Şirintepe Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:146
Balya İlçe Hastanesi
35.3 km. uzaklıkta
Enverpaşa mah. Atatürk cad. Balya
Edremit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
41.2 km. uzaklıkta
Darsofa Mah. Akçeşme Cad. No:84
Gönen Devlet Hastanesi
41.4 km. uzaklıkta
Gündoğdu Mah. Prof. Işık Şenkaya Cad. No:1