Yenice Devlet Hastanesi

Yenice Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yenice Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Yenice
Adres:Kurtuluş Mah. Uzun Sok. No:16
Telefon:0 (286) 474-3010
39.93523027.242921

Kurum Hakkında

3600m2 kapalı alana sahip olan, 25000m2 arazi üzerine kurulan Yenice Devlet Hastanesi 04-10-2000 tarihinde 50 yataklı hastane olarak Çanakkale ilinin şirin ilçesi Yenice de hizmete açılmıştır.

Hastanenin resmi açılışı 17/11/2001 tarihinde yapılmıştır. Şehir merkezine uzaklığı 1, 5 km olup, şehir nüfusu merkez: 7000, toplam nüfusu 37000 dir.

Hastanemiz modern fiziksel görünüm ve hijyenik şartlara uygun binasında, hasta haklarını gözeten, uygun teşhis ve tedavi imkanları ile hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi

Yenice Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yenice Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Yenice ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Yenice Devlet Hastanesi RandevuYenice Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yenice Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yenice Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yenice Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yenice Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çan Devlet Hastanesi

18.2 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mh. Orhan Caneri Cad. No:29

Özgen Tıp Merkezi

32 km. uzaklıkta

Sakarya Mah. Çan Caddesi No:61

Biga Arda Diyaliz Merkezi

33.1 km. uzaklıkta

Hamdibey Mah. İstiklal Cad. No:270

Biga Can Hastanesi

33.1 km. uzaklıkta

Şirintepe Mh. Şht Uzm.Onb. Ulaş Açıkgöz C. No:3

Biga Devlet Hastanesi

33.9 km. uzaklıkta

Şirintepe Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:146

Balya İlçe Hastanesi

35.3 km. uzaklıkta

Enverpaşa mah. Atatürk cad. Balya