Balya İlçe Hastanesi

Balya İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Balya İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Balya
Adres:Enverpaşa mah. Atatürk cad. Balya
Telefon:0 (266) 486-1012
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.74906827.578000

Kurum Hakkında

Balıkesir ilimizin Balya ilçesinin 112 entegre ilçe hastanesi olarak başta balyamıza, köylerine ve tüm vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.

Bugünlere gelmemizi, başta çalışkan personelimiz, balyamızın değerli idarecileri, cesur ve akıllı siyasetçileri, cömert varlıklı insanları olmak üzere tüm Balya ve köylerinin insanlarının emeği, alınterine borçlu olduğumuzun bilinciyle sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

2006 yılına kadar Balyamızda sağlık ocağı ve sağlık merkezi binalarımız ayrı ayrı hizmet vermekte ve bu kurumlarda hasta yatışı yapılamamaktaydı. 2006 yılında bu iki kurum tek çatı altında toplandı ve Balya merkez sağlık ocağı adını aldı. bundan kısa bir süre sonra Balya ilçe gün hastanesi kuruldu. 2007 yılında Balya ilçe hastanesi adını aldı. 2008 yılında hasta yatışı başladı.

Balya İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Balya İlçe Hastanesi, Balıkesir ili Balya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Aygün Sahinde · 29 Ekim 2013

Bugün kızkardeşim arı sokması nedeniyle hastanenizdeydi, kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederim. Arife günü de minik yeğenimi yüksek ateşten hastanenize getirmiş ve gösterilen ilgiden memnun kalmıştık. Tüm hastane personeline iyi çalışmalar diliyorum.

Şeref Çiftçi · 29 Ağustos 2013

Hastahanenizde güzel hizmetleriniz çok iyi.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Balya İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Balya İlçe Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Balya İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İvrindi Devlet Hastanesi

19.5 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mahallesi Hastane Caddesi

Balıkesir Asker Hastanesi

27.9 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mahallesi Koca Okul Sokak No:28-9

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

28.4 km. uzaklıkta

Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15

FMC Balıkesir Diyaliz Merkezi

28.4 km. uzaklıkta

Ali Hikmetpaşa Mh. Yeni Sk. Karesi Apt. No:18/A

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

28.8 km. uzaklıkta

Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.

Balıkesir Devlet Hastanesi

28.8 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Turgut Reis Cad.