İvrindi Devlet Hastanesi

İvrindi Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İvrindi Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:İvrindi
Adres:Kurtuluş Mahallesi Hastane Caddesi
Telefon:0 (266) 456-1138
Web Sitesi:ivrindidh.saglik.gov.trHata Bildir
39.58512827.497328

Kurum Hakkında

Çağdaş dünyada en kutsal görevlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini, insanlığa kaliteli bir biçimde sunmak, hastanemizin ana gayesidir. Sözüyle 1993 Yılında temeli atılan İvrindi Devlet Hastanesi 2003 yılının Haziran ayında hizmete girmiş Mevki olarak Eski Balıkesir yolu Üzeri, Çamdibi mevkii 2811 metre2 üzerine kurulmuştur. İvrindi ilçesine hizmetlerini en iyi bir şekilde sürdürmeye çalışmayı prensib haline getiren hastanemiz bölge olarak hareketli, karmaşık ve değişken bir nüfusa sahip olması nedeniyle hasta sirkülasyonu da oldukça fazla olması Yakın yerleşim yerleri olan köy ve şehir merkezleri gibi büyük bir alanadaki hastalarına en iyi kalitede ve en üst seviyede sağlık hizmetini sunmak amacını güderek hizmet vermektedir.

Hastanemizdeki Sağlık Ekibimizde ; 1 Başhekim, 1 Başhekim Yrd., 1 Müdür, 3 Uzman Hekim, 3 Pratisyen Hekim, 1 Diş Hekimi, 1 Başhemşire, 1 Veri Haz. ve Kont. İşletmeni, 1 Tıbbi Sekreter, 9 hemşire, 15 ebe, 4 Sağlık Memuru, 2 Laboratuar Teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Şoför, 2 hizmetli ve 15 Sözleşmeli işçi olmak üzere 64 kişi görev yapmaktadır. 1 Ambulans ile acil hizmetler yürütülmektedir.

Üstün teknoloji laboratuarlar cihazları, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, çoğu branşlarda poliklinik hizmetleri, yataklı tedavi üniteleri, eczane, acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

İvrindi Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. İvrindi Devlet Hastanesi, Balıkesir ili İvrindi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. İvrindi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Karakuş
★★★★★
İvrindili olarak sağlık hizmetlerinizden memnunluk duyuyorum. Kolay gelsin.

İvrindi Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

İvrindi Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İvrindi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balya İlçe Hastanesi
19.5 km. uzaklıkta
Enverpaşa mah. Atatürk cad. Balya
Savaştepe Devlet Hastanesi
26.2 km. uzaklıkta
İstiklal Mahallesi Çamlık Mevki
Balıkesir Devlet Hastanesi Turgut Solak Binası
33 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. Ali Hikmet Paşa Cad. Koca Okul Sok. No:28/9
Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi
33.1 km. uzaklıkta
Sütlüce Mah. Soma Caddesi No:82 Altıeylül
Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi
33.7 km. uzaklıkta
Gazi Osman Paşa Mah. 209. Sok. No:26
İzmiryolu Sevgi Hastanesi
33.8 km. uzaklıkta
G.O.P. Mah. Yeni İzmir Cad. No:180-A
Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
34.1 km. uzaklıkta
Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15