Savaştepe Devlet Hastanesi

Savaştepe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Savaştepe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Savaştepe
Adres:Fatih Mah. Mehmet Irmak Sok. No:32
Telefon:0 (266) 552-1128
Web Sitesi:savastepedh.saglik.gov.trHata Bildir
39.38722227.64732

Kurum Hakkında

Savaştepe Devlet Hastanesi 2005 yılında 35 yatak kapasitesi ile hizmete açılmıştır. İl merkezine 47km olan hastanemizin kapalı alanı 2857m2 oturum alanı 952m2 olup 2 bloktan oluşmaktadır. Hastanemiz hala 25 yatak kapasitesi ile Dahiliye, Aile Hekimliği, Acil servisi, Diş polikliniği, Çocuk ve Kadın Doğum polikliniği (haftada 1 gün) branşlarında hizmet vermektedir.

Savaştepe Devlet Hastanesi olarak vizyonumuz ilçemiz ve bölgemizde halkımızın hakkı olan sağlık hizmetlerini; teknolojinin imkanlarını kullanarak zamanında ve yerinde sunmak, hasta sevkini azaltmak ve hasta memnuniyetini sürekli yükseltmektir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Savaştepe Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Savaştepe Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Savaştepe ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Savaştepe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Işler
★★
Savaştepe hastanesinin hizmetli personeli ve doktorlarının sorumsuzluğundan dolayı şikayetciyiz. Bu yazının aynısından tc sağlık bakanlığına gönderilmiştir.

Savaştepe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Savaştepe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Savaştepe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Soma Diyaliz Merkezi
22.7 km. uzaklıkta
İnönü Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:142/A
Medigün Hastanesi
22.9 km. uzaklıkta
Hamidiye Mah. No:4
Fer Soma Tıp Merkezi
23.4 km. uzaklıkta
Zafer Mh. Saygılı Cd. No:54 Turgutalp
Soma Devlet Hastanesi
24.1 km. uzaklıkta
Turgutalp Mah. Bergama Cad. No:225
İvrindi Devlet Hastanesi
26.5 km. uzaklıkta
Kurtuluş Mah. Kanlıkavak Sok. No:36
Kırkağaç Devlet Hastanesi
30.6 km. uzaklıkta
Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24