Savaştepe Devlet Hastanesi

Savaştepe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Savaştepe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Savaştepe
Adres:İstiklal Mahallesi Çamlık Mevki
Telefon:0 (266) 552-1128
39.38551027.660710

Kurum Hakkında

Savaştepe Devlet Hastanesi 2005 yılında 35 yatak kapasitesi ile hizmete açılmıştır. İl merkezine 47km olan hastanemizin kapalı alanı 2857m2 oturum alanı 952m2 olup 2 bloktan oluşmaktadır. Hastanemiz hala 25 yatak kapasitesi ile Dahiliye, Aile Hekimliği, Acil servisi, Diş polikliniği, Çocuk ve Kadın Doğum polikliniği (haftada 1 gün) branşlarında hizmet vermektedir.

Savaştepe Devlet Hastanesi olarak vizyonumuz ilçemiz ve bölgemizde halkımızın hakkı olan sağlık hizmetlerini; teknolojinin imkanlarını kullanarak zamanında ve yerinde sunmak, hasta sevkini azaltmak ve hasta memnuniyetini sürekli yükseltmektir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Savaştepe Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Savaştepe Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Savaştepe ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Savaştepe Devlet Hastanesi RandevuSavaştepe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Işler · 2 Eylül 2014

Savaştepe hastanesinin hizmetli personeli ve doktorlarının sorumsuzluğundan dolayı şikayetciyiz. bu yazının aynısından tc sağlık bakanlığına gönderilmiştir

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Savaştepe Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Savaştepe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Savaştepe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Soma Diyaliz Merkezi

22.8 km. uzaklıkta

İnönü Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:142/A

Medigün Hastanesi

22.9 km. uzaklıkta

Hamidiye Mah. No:4

Fer Soma Tıp Merkezi

23.6 km. uzaklıkta

Zafer Mh. Saygılı Cd. No:54 Turgutalp

Soma Devlet Hastanesi

24.3 km. uzaklıkta

Turgutalp Mah. Bergama Cad. No:22

İvrindi Devlet Hastanesi

26.2 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mahallesi Hastane Caddesi

Kırkağaç Devlet Hastanesi

30.3 km. uzaklıkta

Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24