Çanakkale Hastaneleri
Çanakkale

Çanakkale ilinde toplam 19 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 11 Devlet Hastanesi, 2 Diyaliz Merkezi, 2 Özel Hastane, 1 Poliklinik, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Üniversite Hastanesi, 1 Tıp Merkezi bulunmaktadır.

Çanakkale sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Çanakkale merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Çanakkale İlçe Hastaneleri

Çanakkale Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Üniversite Hastanesi
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi
★★★☆☆· Üniversite Hastanesi · / Çanakkale
12 Kasım 2008'de Çanakkale'ye poliklinikleri ile hizmet vermeye başlayan 282 i doktor olmak üzere toplam 907 personeli olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, bölgenin tek üniversite hastanesidir.
Devlet Hastanesi
Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · / Çanakkale
1938 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Çanakkale Devlet Hastanesi merkez binasında fizik tedavi rehabilitasyon bölümü, ameliyathane, göz kliniği ve göz merkezi, İntaniye kliniği, psikiyatri kliniği yataklı servisleri ve diğer branş poliklinikleri ile hizmete devam etmektedir.
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi
★★★★☆· Devlet Hastanesi · / Çanakkale
545 yatak olarak ruhsatlandırılmış olan Çanakkale Devlet Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi ve eski Devlet Hastanesi Ek Binası olarak 2 ayrı yerleşkede hizmet vermektedir.
Özel Hastane
Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · / Çanakkale
Medical Park Çanakkale Hastanesi uzmanlardan oluşan geniş hekim kadrosu, iki ameliyathanesi, 75 yatak kapasitesi, modern teknoloji cihazları ve öncü uygulamalarıyla bölgenin sağlık ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
Tıp Merkezi
Özel Atlas Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · / Çanakkale
Gelişen ve büyüyen Atlas Tıp Merkezi, yeni binasında göz, cildiye, epilasyon ve estetik, çocuk polikliniği ile hizmet vermeye başlamıştır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Çanakkale
Merkezimiz 3 katlı olup, 30 ünitlik merkezin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik ve periapikal görüntüleme merkezi, röntgen, engelli kliniği, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası gibi bölümler bulunuyor.
Diyaliz Merkezi
Özel Dardanel Diyaliz Merkezi
★★★★★· Diyaliz Merkezi · / Çanakkale
Çanakkale Merkez'de 5 diyaliz makinası 15 personeli ile hastalarına hizmete başlayan Özel Millet Diyaliz Merkezi 2010 yılında el değiştirerek Özel Dardanel Hemodiyaliz Merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir.
Poliklinik
Özel Barbaros Polikliniği
★★★★☆· Poliklinik · / Çanakkale
Özel Barbaros Polikliniği Çanakkale Barbaros Mahallesinde Kadın hastalıkları, doğum, çocuk hastalıkları, dermatoloji uzmanları ile hizmetinizdedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Ezine Devlet Hastanesi
Ezine Devlet Hastanesi 100 yatak kapasiteli olup 2013 yılında tamamlanmış ve her geçen gün eklenen yeni birimlerle hizmet vermeye devam etmektedi...
Gökçeada Devlet Hastanesi
Gökçeada Devlet Hastanesi 50 fiili yatak kapasitesi, 5 Hemodiyaliz cihazı ile hizmetini sürdürmektedir. İlçemizde acil vakalar için 2 adet ambula...
Lapseki Devlet Hastanesi
30 yatak kapasitesine sahip hastane dijital röntgen cihazı, 1 ameliyathane, SDL (sancı-doğum-lohusa) odası, modern ve kullanışlı acil servisi, po...
Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Merkezimiz 3 katlı olup, 30 ünitlik merkezin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik ve periapikal görüntüleme mer...
Yorum ve Şikayetler
Hilmi Kiper
Hilmi Kiper · 27 Aralık 2022
Kesinlikle tavsiye etmiyorum hele o göğüs doktoru *** hanım kesinlikle gitmeyin kesinlikle. Para almaya gelince hem...
Şükrü Onur Sungu
Şükrü Onur Sungu · 22 Şubat 2019
21.2.2019 tarihinde hastaneniz göz polikiliniğinize muayane olmak için gittim 2.5 saat bekleğim halde 65 yaş üstü h...
Erol Kivrak
Erol Kivrak · 5 Mart 2018
Süper...
Ayşe Ebru Uzel
Ayşe Ebru Uzel · 22 Ağustos 2017
Biz geçen sene katarak ameliyatı olmak için gittim... Epeyce bekledik. Doktor muayne etmedi... Orada staj yapan 3 a...