Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:7 Kepez
Telefon:0 (286) 216-0000
40.09674726.389794

Kurum Hakkında

Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesindeki Diş Kliniği 25-07-2011 tarihinde Çanakkale Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmetine başlamıştır.

Merkezimiz 3 katlı olup, 30 ünitlik merkezin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik ve periapikal görüntüleme merkezi, röntgen, engelli kliniği, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası gibi bölümler bulunuyor.

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı olarak hedefimiz; hasta ve çalışan memnuniyetini gerçekleştirebilmek için, yasal mevzuatlar çerçevesinde çağdaş ve kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır. Merkezimize gelen vatandaşlarımızı ailemizden birer birey olarak görüp, doğru teşhis ve tedavilerle hizmet kalite standartlarımızı sürekli iyileştirerek, sağlıklı ağız ve dişlere kavuşturup memnuniyetlerini sağlamak en büyük hedefimizdir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çanakkale şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuÇanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dardanel Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Terzioğlu Yerleşkesi

Çanakkale Anadolu Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Barboros Mh. Troya Cd. Kayrak Kuyu Sok. No:8

Barbaros Polikliniği

5.1 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99

Atlas Tıp Merkezi

5.6 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23

Çanakkale Devlet Hastanesi

6.1 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. İnönü Cd. No:123