Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez
Telefon:0 (286) 216-0000
Web Sitesi:canakkaleadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.09674726.389794

Kurum Hakkında

Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesindeki Diş Kliniği 25-07-2011 tarihinde Çanakkale Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmetine başlamıştır.

Merkezimiz 3 katlı olup, 30 ünitlik merkezin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik ve periapikal görüntüleme merkezi, röntgen, engelli kliniği, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası gibi bölümler bulunuyor.

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı olarak hedefimiz; hasta ve çalışan memnuniyetini gerçekleştirebilmek için, yasal mevzuatlar çerçevesinde çağdaş ve kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır. Merkezimize gelen vatandaşlarımızı ailemizden birer birey olarak görüp, doğru teşhis ve tedavilerle hizmet kalite standartlarımızı sürekli iyileştirerek, sağlıklı ağız ve dişlere kavuşturup memnuniyetlerini sağlamak en büyük hedefimizdir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çanakkale şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dardanel Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Hamidiye Mah. Rauf Denktaş Cad. No:17-A Kepez
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Barbaros Mh. Prof.Dr. Sevim Buluç Sk. Terzioğlu Yerleşkesi A Blok
Medical Park Çanakkale Hastanesi
4.2 km. uzaklıkta
Barboros Mh. Troya Cd. No:10 Merkez
Barbaros Polikliniği
5.1 km. uzaklıkta
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99
Atlas Tıp Merkezi
5.6 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23