Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Barboros Mh. Troya Cd. No:10 Merkez
Telefon:4444484
Web Sitesi:www.medicalpark.com.trHata Bildir
40.13102126.411678

Kurum Hakkında

22 Şubat 2006’dafaaliyetine başlayan Çanakkale Anadolu Hastanesi 2019’un Aralık ayı itibariyle Medical Park Çanakkale Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Bölgenin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Deneyimli sağlık kadrosuyla bölgesinde tercih edilen bir hastane olan Medical Park Çanakkale Hastanesi, hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Uzmanlardan oluşan geniş hekim kadrosu, iki ameliyathanesi, 75 yatak kapasitesi, modern teknoloji cihazları ve öncü uygulamalarıyla bölgenin sağlık ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. İldeki tek özel hastane olarak bugün itibariyle toplam 186 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Hastanede 32 adet hasta odası bulunmaktadır. Yatan hastalara servise yatırıldıklarında olarak kullandığı ilaçlar, tıbbi cihazlar, beslenmeleri, kontrol zamanları, el hijyeni ile ilgili bilgileri içeren eğitimlere ek olarak sigara kullanan hastalara sigarayı bırakma tavsiye eğitimleri verilmektedir.

Hastanenin Acil Servis’i 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup, Acil Servis’e hem hastane içinden hem de bağımsız olarak giriş imkanı vardır. Acil Servis’te acil muayene ve tedavi işlemleri ile ambulans hizmetleri sunulmaktadır. Acil Servis hekim, sağlık personeli ve yardımcı personeli ile hizmet vermektedir. Servis, muayene ve resüsistasyon, müdahale, gözlem odası bölümlerinden oluşmaktadır. Hastane içindeki tüm birimler gerektiğinde acil servis birimine destek verecek şekilde organize edilmiştir.

Hastanenin yenidoğan yoğun bakım ünitesinde 6 kuvöz bulunmaktadır. Ayrıca ventilatörlü transport kuvöz de ihtiyaç sahibi hastaların kullanımına sunulmaktadır. Yenidoğan yoğun bakım ünitesi 35’inci gebelik haftasından itibaren erken doğum, çoğul gebelik, şeker hastası annelerin bebeği, iri bebek, anne karnında mekonyum yutmuş bebek veya zor doğum sonucu sağlık sorunları yaşayan bebeklere gelişmiş düzeyde bakım sağlamaktadır. Ünitede minik hastalar tüm gün tecrübeli hemşirelerin takibinde olup, tedavileri çocuk sağlığı ve hastalıkları uzman hekimleri tarafından yürütülmektedir.

Medical Park Çanakkale Hastanesi’nin doğumhanesinde normal doğum için gelen misafirlerin ağrı takipleri ve doğumları uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Sezeryan ameliyatı gereken durumlarda ameliyathaneden destek alınmaktadır. Hastanede anne sütü ile beslenmeyi teşvik etmek amacıyla anne ve bebek aynı odada kalmaktadır. Doğum öncesi ve sonrasında anneye emzirmenin önemi ve faydaları ve doğru emzirme yöntemleri konusunda eğitimli hemşireler tarafından eğitim verilmektedir. Hastanede deneyimli anestezi uzmanları tarafından gerek normal doğumda gerekse sezeryan ameliyatlarında epidural anestezi uygulaması yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi, Çanakkale şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Barbaros Polikliniği
1 km. uzaklıkta
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99
Atlas Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Barbaros Mh. Prof.Dr. Sevim Buluç Sk. Terzioğlu Yerleşkesi A Blok
Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası
2.1 km. uzaklıkta
İsmetpaşa mah. İnönü cad. No:123
Dardanel Diyaliz Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Hamidiye Mah. Rauf Denktaş Cad. No:17-A Kepez
Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
4.2 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez
Lapseki Devlet Hastanesi
30.8 km. uzaklıkta
Gazi Süleyman Paşa Mahallesi