Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Barboros Mh. Troya Cd. No:10 Merkez
Telefon:4444484
Web Sitesi:www.medicalpark.com.trHata Bildir
40.13102126.411678

Kurum Hakkında

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi, Çanakkale şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 22 Şubat 2006’dafaaliyetine başlayan Çanakkale Anadolu Hastanesi 2019’un Aralık ayı itibariyle Medical Park Çanakkale Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Bölgenin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Deneyimli sağlık kadrosuyla bölgesinde tercih edilen bir hastane olan Medical Park Çanakkale Hastanesi, hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Uzmanlardan oluşan geniş hekim kadrosu, iki ameliyathanesi, 75 yatak kapasitesi, modern teknoloji cihazları ve öncü uygulamalarıyla bölgenin sağlık ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. İldeki tek özel hastane olarak bugün itibariyle toplam 186 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Hastanede 32 adet hasta odası bulunmaktadır. Yatan hastalara servise yatırıldıklarında olarak kullandığı ilaçlar, tıbbi cihazlar, beslenmeleri, kontrol zamanları, el hijyeni ile ilgili bilgileri içeren eğitimlere ek olarak sigara kullanan hastalara sigarayı bırakma tavsiye eğitimleri verilmektedir.

Hastanenin Acil Servis’i 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup, Acil Servis’e hem hastane içinden hem de bağımsız olarak giriş imkanı vardır. Acil Servis’te acil muayene ve tedavi işlemleri ile ambulans hizmetleri sunulmaktadır. Acil Servis hekim, sağlık personeli ve yardımcı personeli ile hizmet vermektedir. Servis, muayene ve resüsistasyon, müdahale, gözlem odası bölümlerinden oluşmaktadır. Hastane içindeki tüm birimler gerektiğinde acil servis birimine destek verecek şekilde organize edilmiştir.

Hastanenin yenidoğan yoğun bakım ünitesinde 6 kuvöz bulunmaktadır. Ayrıca ventilatörlü transport kuvöz de ihtiyaç sahibi hastaların kullanımına sunulmaktadır. Yenidoğan yoğun bakım ünitesi 35’inci gebelik haftasından itibaren erken doğum, çoğul gebelik, şeker hastası annelerin bebeği, iri bebek, anne karnında mekonyum yutmuş bebek veya zor doğum sonucu sağlık sorunları yaşayan bebeklere gelişmiş düzeyde bakım sağlamaktadır. Ünitede minik hastalar tüm gün tecrübeli hemşirelerin takibinde olup, tedavileri çocuk sağlığı ve hastalıkları uzman hekimleri tarafından yürütülmektedir.

Medical Park Çanakkale Hastanesi’nin doğumhanesinde normal doğum için gelen misafirlerin ağrı takipleri ve doğumları uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Sezeryan ameliyatı gereken durumlarda ameliyathaneden destek alınmaktadır. Hastanede anne sütü ile beslenmeyi teşvik etmek amacıyla anne ve bebek aynı odada kalmaktadır. Doğum öncesi ve sonrasında anneye emzirmenin önemi ve faydaları ve doğru emzirme yöntemleri konusunda eğitimli hemşireler tarafından eğitim verilmektedir. Hastanede deneyimli anestezi uzmanları tarafından gerek normal doğumda gerekse sezeryan ameliyatlarında epidural anestezi uygulaması yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Barbaros Polikliniği
Özel Barbaros Polikliniği Çanakkale Barbaros Mahallesinde Kadın hastalıkları, doğum, çocuk hastalıkları, dermatoloji uzmanları ile hizmetinizdedir.
Özel Atlas Tıp Merkezi
Özel Atlas Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Gelişen ve büyüyen Atlas Tıp Merkezi, yeni binasında göz, cildiye, epilasyon ve estetik, çocuk polikliniği ile hizmet vermeye başlamıştır.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi
12 Kasım 2008'de Çanakkale'ye poliklinikleri ile hizmet vermeye başlayan 282 i doktor olmak üzere toplam 907 personeli olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, bölgenin tek üniversite hastan
Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası
1938 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Çanakkale Devlet Hastanesi merkez binasında fizik tedavi rehabilitasyon bölümü, ameliyathane, göz kliniği ve göz merkezi, İntaniye kliniği, psikiyatri kliniği yataklı servisleri ve d
Özel Dardanel Diyaliz Merkezi
Çanakkale Merkez'de 5 diyaliz makinası 15 personeli ile hastalarına hizmete başlayan Özel Millet Diyaliz Merkezi 2010 yılında el değiştirerek Özel Dardanel Hemodiyaliz Merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir.
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi
545 yatak olarak ruhsatlandırılmış olan Çanakkale Devlet Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi ve eski Devlet Hastanesi Ek Binası olarak 2 ayrı yerleşkede hizmet vermektedir.
Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Merkezimiz 3 katlı olup, 30 ünitlik merkezin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik ve periapikal görüntüleme merkezi, röntgen, engelli kliniği, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası gibi bölümler bul
Lapseki Devlet Hastanesi
Lapseki Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
30 yatak kapasitesine sahip hastane dijital röntgen cihazı, 1 ameliyathane, SDL (sancı-doğum-lohusa) odası, modern ve kullanışlı acil servisi, poliklinikleri ve sosyal donatılarıyla Lapseki halkına hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medical Park Çanakkale Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉