Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası

Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası
Kurum Adı:Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:İsmetpaşa mah. İnönü cad. No:123
Telefon:0 (286) 217-1098
Web Sitesi:canakkaledh.saglik.gov.trHata Bildir
40.14931126.407926

Kurum Hakkında

1938 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Çanakkale Devlet Hastanesi merkez binasında fizik tedavi rehabilitasyon bölümü, ameliyathane, göz kliniği ve göz merkezi, İntaniye kliniği, psikiyatri kliniği yataklı servisleri ve diğer branş poliklinikleri ile hizmete devam etmektedir.

2014 yılında temeli atılan Kepez Beldesindeki Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi 22 Ekim 2017 tarihinde Bahattin Huriye Demirci oğlu Ek Hizmet Binasındaki Kadın-Doğum ve Çocuk Branşlarının taşınması ile hizmete başlamış, 30 Ekim 2017 tarihinden itibaren de Merkez Binadaki diğer branşların taşınmasıyla tüm branşlarda hizmet vermeye devam etmiştir.

12.07.2019 tarihinde Meriç Alemdar Ek Hizmet Binasındaki Polikliniklerimiz Merkez Bina ve Mehmet Akif Ersoy binasına taşındıktan sonra 07.08.2018 tarihinde 545 yatak olarak ruhsatlandırılmış olan hastanemiz 2 ayrı yerleşkede hizmet vermektedir.

Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası, Çanakkale şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi
★★★★☆· Devlet Hastanesi · / Çanakkale
545 yatak olarak ruhsatlandırılmış olan Çanakkale Devlet Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi ve eski Devlet Hastanesi Ek Binası olarak 2 ayrı yerleşkede hizmet vermektedir.

Yorum ve Şikayetler

Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çanakkale Devlet Hastanesi Ek Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atlas Tıp Merkezi
400 metre uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23
Barbaros Polikliniği
1 km. uzaklıkta
Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99
Medical Park Çanakkale Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Barboros Mh. Troya Cd. No:10 Merkez
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi
3.9 km. uzaklıkta
Barbaros Mh. Prof.Dr. Sevim Buluç Sk. Terzioğlu Yerleşkesi A Blok
Dardanel Diyaliz Merkezi
4.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi
5.6 km. uzaklıkta
Hamidiye Mah. Rauf Denktaş Cad. No:17-A Kepez