Özel Dardanel Diyaliz Merkezi

Özel Dardanel Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dardanel Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez
Telefon:0 (286) 263-0031
40.10971126.401250

Kurum Hakkında

15.06.2001 tarihinde Çanakkale Merkez'de 5 diyaliz makinası 15 personeli ile hastalarına hizmete başlayan Özel Millet Diyaliz Merkezi 18.08.2010 tarihinde el değiştirerek Özel Dardanel Hemodiyaliz Merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir.

Merkezimiz 4472 metrekare alanın 1333 metrekaresine kurulu olup, 49+1 makinesi, 400 hasta kapasitesi, 44 personeli, geniş servis ağı ile Trakya ve Balıkesir bölgesinin en büyük diyaliz merkezidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Dardanel Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dardanel Diyaliz Merkezi, Çanakkale şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dardanel Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dardanel Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dardanel Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dardanel Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Terzioğlu Yerleşkesi

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:7 Kepez

Çanakkale Anadolu Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Barboros Mh. Troya Cd. Kayrak Kuyu Sok. No:8

Barbaros Polikliniği

3.4 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99

Atlas Tıp Merkezi

4.1 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23

Çanakkale Devlet Hastanesi

4.5 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. İnönü Cd. No:123