Çermik Devlet Hastanesi

Çermik Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çermik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Çermik
Adres:Çukur Mah. Eski Siverek Cad. No:55
Telefon:0 (412) 461-3501
38.12865839.450424

Kurum Hakkında

1997 yılında Çermik Devlet Hastanesi binası yapılmış olup 2006 tarihinde hizmete girmiştir.

2 dahiliye uzmanı, 2 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 aile hekimi uzmanı, 1 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 genel cerrahi uzmanı, 1 anestezi uzmanı, 1 üroloji uzmanı, 4 diş tabibi, 1 psikolog, 6 pratisyen hekim, 23 ebe, 25 hemşire, 40 yardımcı personelleri ile hastalarımıza hizmet sunmaktadır.

Hastalarının ve çalışanlarının yüzünün gülmesinin, bir sağlık kurumunun başarısının en önemli kriterlerinden biri olduğunu kabul eden merkezimiz; etik kurallara bağlı, kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmetini, doğru teşhis ve tedavilerle sunabilmeyi tam olarak benimsemiştir.

Polikliniklerimize baş vuran günlük hasta sayısı 780 civarında olup, yıllık ortalama 520 ameliyat, 400 doğum yaptırılmaktadır.

2008 tarihinde hastanemiz ISO 9001-2000 kalite belgesi alarak Diyarbakır ilçe devlet hastaneleri arsında bir ilke imza atmıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Çermik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çermik Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Çermik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çermik Devlet Hastanesi RandevuÇermik Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yasin Babacan · 9 Ocak 2016

Kısa süre önce Çermik Devlet hastanesini görme fırsatım oldu. Mevsim yaz olduğu için Çok miktarda kara sinek vardı. Temizlik ve hijyen çok zayıf durumdaydı. Çok üzülmüştüm. İnşallah şimdi düzelmiştir. Öyle olmasını umarım. saygılarımla.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çermik Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çermik Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çermik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ergani Devlet Hastanesi

32.6 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevkii No:20

Elazığ Maden Devlet Hastanesi

35.6 km. uzaklıkta

Camii kebir Mah. Ergene Sok. No:1

Karacadağ Tıp Merkezi

43 km. uzaklıkta

Hasan Çelebi Mah. Hacı Yusuf Sami Cad. No:8

Siverek Güney Tıp Merkezi

43.8 km. uzaklıkta

Camikebir Mahallesi Atatürk Bulvarı No:115

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

44.1 km. uzaklıkta

Abdalağa Mah. Çermik Bulv. 25.Sok. No:9

Siverek Devlet Hastanesi

50.4 km. uzaklıkta

Şanlıurfa Yolu Üzeri 13. Km.