Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Siverek
Adres:Abdalağa Mah. 25.Sok. No:9
Telefon:0 (414) 553-2226
Web Sitesi:siverekadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.74755639.307551

Kurum Hakkında

Siverek ilçesinde Abdalağa Mahallesi, Çermik Bulvarı üzerinde bulunan Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 yılında hizmete açılmıştır. Daha önce Siverek Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan diş ünitesi yeni açılan ağız ve diş sağlığı merkezi ile Siverekli vatandaşlara hizmet vermektedir.

Şu an 2 katlı merkezimizin birinci katında poliklinikler, poliklinik sekreterliği, danışma, röntgen, hasta hakları, emzirme odası, vezne bulunup ikinci katta ise başhekimlik, başhekim sekreterliği, kalite birimi, konferans salonu, idari birimler, poliklinikler ve zemin katta mescit, yemekhane, depo, sterilizasyon ünitesi, personel dinlenme odası mevcuttur.

Merkezimizde koruyucu ağız ve diş sağlığı uygulamaları, tedavi edici uygulamalar, protez hizmeti, evde bakım hizmetleri, acil klinik hizmeti ve mesai dışı da hafta içi dört gün aksam saat 17.00 dan saat 22.00’a kadar poliklinik hizmeti 4 hekimimiz tarafından verilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şanlıurfa ili Siverek ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Samandağ Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Cami Kebir Mah. 15 Temmuz Cad. No:22
Siverek Devlet Hastanesi
6.5 km. uzaklıkta
Şanlıurfa Yolu üzeri 8. Km. Siverek
Hilvan Devlet Hastanesi
33.3 km. uzaklıkta
Bağlar Mah. Gölcük Yolu Üzeri 2.km
Çermik Devlet Hastanesi
44.1 km. uzaklıkta
Çukur Mah. Eski Siverek Cad. No:55
Kahta Devlet Hastanesi
60 km. uzaklıkta
Yavuz Selim Mah. Namık Kemal Caddesi
Pütürge Devlet Hastanesi
62.9 km. uzaklıkta
Taşbaşı mah. Hükümet cad. No:20