Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesi

Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Elazığ
İlçe:Maden
Adres:Bahçelievler Mah. Hacıgüllü Sok. No:165
Telefon:0 (424) 441-2109
Web Sitesi:madendh.saglik.gov.trHata Bildir
38.39575439.675886

Kurum Hakkında

Sağlıkta Değişim ve dönüşüm programı çerçevesinde TOKİ tarafından 04.06.2014 tarihinde 25 Yataklı İlçe Devlet Hastanesi inşaatına başlanılıp 11.07.2017 tarihinde hizmete başlanılmıştır. Hastanemiz 24 yataklı bir hastane olup; Dahiliye bölümünde poliklinik ve yatış yapılarak tedavi hizmeti sunar. Diş polikliniği 08-16 saatleri arasında, Acil polikliniği, laboratuvar, röntgen birimleri 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Hastanemizde tüm birim ve fonksiyonlarda yapılan işlemler bilgisayar ortamında gerçekleştirilmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesi, Elazığ ili Maden ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sevim Demir
★★
Hastanede birçok ilaç mevcut değil steril olmayan ortamlarda tedavi yapılıyor. Buna rağmen doktor ve hemşireler elinden geleni yapıyor. Acil dışında hiçbir birimi yok.

Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ergani Devlet Hastanesi
17.4 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevkii No:20
Dicle Devlet Hastanesi
34.7 km. uzaklıkta
27 Mayıs Mah. Ergani Cad. Afet Küme Evleri Yanı
Çermik Devlet Hastanesi
35.6 km. uzaklıkta
Çukur Mah. Eski Siverek Cad. No:55
Eğil İlçe Devlet Hastanesi
38.8 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Sağlık Cad. No:38
Kovancılar Devlet Hastanesi
39.5 km. uzaklıkta
Çaybaşı Mah. Lokman Sok. No:2
Palu Devlet Hastanesi
39.8 km. uzaklıkta
Numune Mah. Hastane Cad.