Dicle Devlet Hastanesi

Dicle Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dicle Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Dicle
Adres:27 Mayıs Mah. Ergani Cad. Afet Küme Evleri Yanı
Telefon:0 (412) 561-2073
38.36120040.071535

Kurum Hakkında

Hastanemiz Ana binası 1952 yılında sağlık Merkezi olarak hizmete girmiştir. Sonradan 1974 yılında ameliyathane ve yataklı tesis olarak kapasitesi artırılarak ek bina yapılmış.1990 yılında bir ilave daha yapılarak 3 katlı bir ek bina yapılmıştır. Ayrıca 1 Nolu Sağlık Ocağı ve Verem Savaş Dispanserinin bir kısmı Hastanemizin kullanımı için devredilmiş ve 2006 yılında Diyaliz Merkezi ve poliklinik olarak faaliyetine devam etmektedir. 2008 Yılında Hastane avlusunda ek bina inşa edilmiş olup poliklinik hizmetleri ve idari bina olarak kullanılmaktadır. 2009 yılında 2 nolu sağlık ocağının kullanımında olan 8 Adet Lojmanın tadilatı yapılarak hastanemize bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüş ve hizmete açılmıştır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dicle Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dicle Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Dicle ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Dicle Devlet Hastanesi RandevuDicle Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dicle Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dicle Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dicle Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dicle Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eğil İlçe Hastanesi

11.5 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. Sağlık Cad. No:38

Ergani Devlet Hastanesi

27.4 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevkii No:20

Hani Devlet Hastanesi

29.3 km. uzaklıkta

Merkez Mahallesi Nergiz Sokak No:1

Elazığ Maden Devlet Hastanesi

34.7 km. uzaklıkta

Camii kebir Mah. Ergene Sok. No:1

Palu Devlet Hastanesi

39 km. uzaklıkta

Numune Mah. Hastane Cad.

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

42 km. uzaklıkta

Talaytepe Mh. Laleş Sk. Gazi Yaşargil EAH Yanı