Eğil İlçe Devlet Hastanesi

Eğil İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Eğil İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Eğil
Adres:Yenişehir Mah. Sağlık Cad. No:38
Telefon:0 (412) 581-2007
Web Sitesi:egildh.saglik.gov.trHata Bildir
38.25820740.085632

Kurum Hakkında

Eğil ilçe hastanesi 13 Haziran 2008 tarih ve 22461 sayılı bakanlık oluru ile Eğil ilçe entegre hastanesi olan, Eğil sağlık merkezi olan 1 Mart 2009 tarihi itibariyle ilçe hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastane binamız fiziki açıdan tüm boya, granit, döşeme kapı girişi, kamelya ve mermer döşemesi, bina çatı düzenlemesi yapılmıştır. Hastane binamızda Jenaratör ve regülatör cihazları kurularak hastanemizin elektrik sistemi güvenilir hale getirilmiştir. Ayrıca önemli cihazlarımız güç kaynağı ile desteklenmektedir.

Binamızın bir çok yerine gece görüş kamera sistemi döşenmiş olup, Güvenlik sistemi desteklenmeye çalışılmaktadır. Personel ve cihazlarımız açısından tüm odalarımıza klima kurulmuş olup, tüm polikliniklerin kapısına hasta çağrı sistemli monitör kurulmuştur. Ön ve arka bahçe ağaçlandırılma çalışması yapılmıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Eğil İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Eğil İlçe Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Eğil ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Eğil İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eğil İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Eğil İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Eğil İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dicle Devlet Hastanesi
11.5 km. uzaklıkta
27 Mayıs Mah. Ergani Cad. Afet Küme Evleri Yanı
Ergani Devlet Hastanesi
26.5 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevkii No:20
Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
30.5 km. uzaklıkta
Talaytepe Mh. Laleş Sk. Gazi Yaşargil EAH Yanı
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi
30.7 km. uzaklıkta
Elazığ Yolu 10.km Üçkuyular Mevki
Hani İlçe Devlet Hastanesi
32.2 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Nergiz Sok. No:1
Dicle Empati Psikiyatri Tıp Merkezi
34.4 km. uzaklıkta
Medya Mah. Önya Park Plaza Altı