Cide Devlet Hastanesi

Cide Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Cide Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Cide
Adres:Nasuh Mah. Hastane Sok. No:43
Telefon:0 (366) 866-1421
Web Sitesi:cidedh.saglik.gov.trHata Bildir
41.89150132.992328

Kurum Hakkında

Cide Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Cide ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde Aile Hekimliği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Diş Poliklinikleri branşlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz 25 yatan hastaya hizmet kapasitesinde olup, acil müşahede 5 yatağımız ile hizmet vermektedir. İlçemiz hastanesinde 4+1 cihaz kapasitemiz ile Diyaliz Hizmetleri, Evde Sağlık Hizmetleri ve 2 ambulans ile 112 Acil Sağlık Hizmetleri verilmektedir.

Sağlığınızın değerini ve bu değerin emanetçisi olduğumuzun bilinciyle, ileri teknolojiye sahip donanım alt yapısını kurarak, uzman hekim ve tüm çalışanlarımız ile en etkin sağlık hizmetlerini vermenin azmi ve heyecanı içerisinde, Cide halkının sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarla bölgemizde, örnek ve tercih edilir bir hastane olacağımızın inancını taşıyoruz. Sağlıkta kaliteli ve üst düzey bir hizmet sunumu ile hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak ve teknolojik gelişmeleri hastanemize kazandırmak amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Cide Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Cide Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Sait Ergin
★★★★
Labaratuvar tetkikleri lütfen internetten yayınlansın köylerdeki hastalara kolaylık olur, başhekimin dikkatine.

Cide Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Cide Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Azdavay Devlet Hastanesi
Azdavay Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
Azdavay Devlet Hastanesi 3000 metrekare kapalı alanda, giriş katında Acil Servis, Poliklinkler, Laboratuvar, Görüntüleme merkezi(Röntgen), İdari Hizmetler, 1. katta Doğumhane, Diyaliz ve Yatan Hasta Servisi olarak konumlanmıştır.
Ulus İlçe Devlet Hastanesi
Ulus Devlet Hastanesi ile Toplum Sağlığı Merkezinin birleştirilmiş ve 10 yatak kapasite ile Entegre Bartın – Ulus Devlet Hastanesi olarak faaliyetine devam etmektedir.
Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bartın Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Amasra, Ulus, Kurucaş ile Kozcağız, Çakraz, İnkumu Ve Güzelcehisar'dan ayrıca çevre il ve İlçelerden gelen hastalara diş sağlığı konusunda hizmet vermektedir.
Bartın Devlet Hastanesi
Bartın Devlet Hastanesi
60 km. uzaklıkta
Bartın Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; Bartın Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir.
Daday Devlet Hastanesi
Daday Devlet Hastanesi
61 km. uzaklıkta
Daday Devlet Hastanesi 23 Eylül 2011 yılından itibaren hastalarımıza yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi
Bartın şehir merkezinde 2003 yılından itibaren hizmet veren Merkezimiz özel sağlık kuruluşu olmanın sorumluluğu ile yarıtımlarını geliştirmiştir.
Özel Bartın Aktıp Tıp Merkezi
Özel Bartın Aktıp Merkezi bünyesinde Genel Poliklinik, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, KBB, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Kliniği, Ameliyathane ve Doğumhane, Biyokimya laboratuar
Özel Bartın Diyaliz Merkezi
Özel Bartın Diyaliz Merkezi müstakil bahçeli binasında, 41 diyaliz cihazı ve double reverseosmozis su arıtma sistemi ile Türkiye'nin önemli diyaliz merkezlerinden biri olmuştur.
İnebolu Devlet Hastanesi
İnebolu Devlet Hastanesi
63 km. uzaklıkta
2019 yılı itibari ile hasta kabulüne başlayan 50 yataklı İnebolu Devlet Hastanemiz 11'i Uzman hekim olmak üzere toplam 23 hekim ve tüm sağlık personeli ile hizmet vermeye başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Cide Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉