Çiğli Umut Diyaliz Merkezi

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:Anadolu Caddesi 8007 Sokak No:2
Telefon:0 (232) 329-0515
Web Sitesi:cigliumut.izmirdiyaliz.comHata Bildir
38.49690427.057098

Kurum Hakkında

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Çiğli Umut Diyaliz Merkezi 2002 yılında hizmete girdi. 2004 yılının Şubat ayında artık bize küçük geldiği için eski binamızı terk edip, 800 m2 kapalı alanı olan bu günkü adresimize taşındık. Her iki adresimizde de güler yüzlü, kaliteli, doğru bildiğimiz hizmet politikamızdan ödün vermedik.

Gelişen teknolojiyi hep takip ettik, edeceğiz. 20+1 adet digital, UF kontrollü, lüzumunda singlle Needle tekniğine uyumlu hemodiyaliz cihazlarımızla, Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı bölüm ve cihazlarımızla, İki adet Reverse Osmoz, İki adet reçine tankı ile optimum kalitede su üreten su sistemimizle, 70 kw kapasite ile hastalarımız elektrik kesildiğinde bile diyalizden, tv den, klimadan mahrum etmeyecek jeneratörümüzle, Evlerinden refakat ile hastalarımızı diyalize ulaştıran servis araçlarımızla, Her bir hastamız için ayrı, uydu anteni sistemine bağlı, bireysel kulaklıklı tv izleme imkanımızla, geniş ve ferah diyaliz salonlarımızla, diyaliz sırasında koltuk ya da yatak alternatifi imkanlarımızla, tecrübeli ve güler yüzlü kadromuzla hizmet vermekteyiz

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çiğli Umut Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi alanında uzman doktorlar, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve hemşirelerden oluşan ekibiyle hizmet sunmaktadır.
Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi
242 yataklı eski Karşıyaka Devlet Hastanesi ve 30 yataklı eski Çiğli Devlet Hastanesileri kapatılarak 517 yataklı tam donanımlı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Mayıs 2016'da hizmete sokulmuştur.
Özel İzmir Kent Hastanesi
Özel İzmir Kent Hastanesi
886 metre uzaklıkta
Özel Kent Çiğli Hastanesi medikal teknolojinin en son örneklerinin kullanılacağı teşhis ve tedavi bölümlerinde konusunun uzmanı olan tam gün çalışan hekimlerimiz tüm branşlarda poliklinik vermektedirler.
Özel Kent Onkoloji Merkezi
Özel Kent Onkoloji Merkezi
896 metre uzaklıkta
Kent Hastanemizi entegre onkoloji hizmeti sunan bütüncül bir kanser tedavi merkezi haline getiren Kent Onkoloji Merkezi; yeni radyasyon onkolojisi ve nükleer tıp klinikleri sayesinde bölgenin en kapsamlı tedavi hizmetini sunmaktad
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi
Özel Ekol KBB Hastanesinde kulak burun boğaz'a ait hertürlü sağlık hizmeti aynı çatı altında verilmektedir.
Özel Yenice Diş Polikliniği
Özel Yenice Diş Polikliniği Çiğli Yapı Kredi şubesinin üstünde diş hekimi Leman Yenice liderliğinde hizmet vermektedir.
Özel Ekol International Tıp Merkezi
Ekol Sağlık Grubu KBB, göz, genel cerrahi, dahiliye, ortopedi, üroloji, beyin cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, psikiyatri, nöroloji, göğüs hastalıkları, dermatoloji ve diş branşlarında hizmet v
Özel DentEkol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentekol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 9 kişilik uzman hekim kadrosuyla, Ekol Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉