Çiğli Umut Diyaliz Merkezi

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:Anadolu Caddesi 8007 Sokak No:2
Telefon:0 (232) 329-0515
Web Sitesi:cigliumut.izmirdiyaliz.comHata Bildir
38.49690427.057098

Kurum Hakkında

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi 2002 yılında hizmete girdi. 2004 yılının Şubat ayında artık bize küçük geldiği için eski binamızı terk edip, 800 m2 kapalı alanı olan bu günkü adresimize taşındık. Her iki adresimizde de güler yüzlü, kaliteli, doğru bildiğimiz hizmet politikamızdan ödün vermedik.

Gelişen teknolojiyi hep takip ettik, edeceğiz. 20+1 adet digital, UF kontrollü, lüzumunda singlle Needle tekniğine uyumlu hemodiyaliz cihazlarımızla, Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı bölüm ve cihazlarımızla, İki adet Reverse Osmoz, İki adet reçine tankı ile optimum kalitede su üreten su sistemimizle, 70 kw kapasite ile hastalarımız elektrik kesildiğinde bile diyalizden, tv den, klimadan mahrum etmeyecek jeneratörümüzle, Evlerinden refakat ile hastalarımızı diyalize ulaştıran servis araçlarımızla, Her bir hastamız için ayrı, uydu anteni sistemine bağlı, bireysel kulaklıklı tv izleme imkanımızla, geniş ve ferah diyaliz salonlarımızla, diyaliz sırasında koltuk ya da yatak alternatifi imkanlarımızla, tecrübeli ve güler yüzlü kadromuzla hizmet vermekteyiz

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çiğli Umut Diyaliz Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
190 metre uzaklıkta
8708/2 Sk. No:2 Kat:3 Karaman İş Merkezi
Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Yeni Mahalle 8780/1. Sok. No:18
İzmir Kent Hastanesi
890 metre uzaklıkta
8229/1 Sok. No:56
Kent Onkoloji Merkezi
900 metre uzaklıkta
8229/1 Sok. No:56
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi
970 metre uzaklıkta
Ataşehir Mah. 8019/16 sk. No:4
Yenice Diş Polikliniği
1 km. uzaklıkta
Anadolu Caddesi No:818/B