Datça Devlet Hastanesi

Datça Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Datça Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Muğla
İlçe:Datça
Adres:Datça Mah. Yüksekokul Cad. No:8
Telefon:0 (252) 712-3082
Web Sitesi:www.datcadh.saglik.gov.trHata Bildir
36.74372027.670197

Kurum Hakkında

TOKİ tarafından Marmaris yolu üzerine yaptırılan Datça Devlet Hastanesi'nin yeni binası, 10 bin 348 metrekare arsa üzerinde ve toplam 6 bin 179 metrekare kapalı alanda yer alıyor. İki kat ve ayrıca bir bodrum katından oluşan hastanenin 34 yatak kapasitesi bulunuyor.

Hastanenin 1'inci katta poliklinikler, idari bölüm, diyaliz ve acil üniteleri yer alıyor. Röntgen ve laboratuvar birinci katta bulunuyor. İkinci katta ise, servis alanları, doğumhane ve ameliyathane yer alıyor.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Datça Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Datça Devlet Hastanesi, Muğla ili Datça ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Datça Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurten Eldemir
★★
Santrali yokmu bu hastanenin 25 kez aradım açan yok.
Mine Erdini
İlk kez gittiğim hastane de beni en çok şaşırtan doktorların önlüksüz ...Denize gider gibi giyinmeleri olmuştur.. Bu ne hastane ortamına ne de hastalara karşı yapılan saygısızlık ve ciddiyetsizliktir... Gerek tavırları gerek görünüşleri hastanın güven duygusunu yok etmektedir.. Hem personelin hem de doktorların... Burası egenin güzel bir ilçesi.. Dağ başı değil... Yapılan bu muameleleri kınıyorum... Zorunluluktan gittiğim bu hastaneye gerçekten kimseyi düşürmesin..
Mustafa Bölük
Koskoca Datça Hastanesinde kadın doğum doktoru yok. Burası Türkiye Cumhuriyetinin bir ilçesi yazıklar olsun sadece yazıklar olsun ve Allah kahretsin varmı böyle bir dünya.
Mehmet Hacer Çatlık
Hastane ve doktorlar cok berbat ve nerde tecrübesiz doktor ve ebe varsa buraya doldurmuslar sağ giren ölü cıkıyor bir an önce doktor ve ebe ve hemşirelerin değişmesi lazım
Selma Derin
★★★★★
Hastanemiz bünyesınde samimi ve çalışkan sağlıkçılarla hizmet veriyor. Hepsine özellikle de Dr Fuat Belli ye gayretlerin den dolayı teşekkürü borç bilirim.

Datça Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Datça Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Datça Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bodrum Amerikan Hastanesi
39.3 km. uzaklıkta
Türkkuyusu Mah. Marsmabedi Cad. No:33/35
Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi
39.3 km. uzaklıkta
Türkkuyusu Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:60/1
Bodrum Devlet Hastanesi
39.9 km. uzaklıkta
Yeniköy Mah. Elmadağ Cad. No:33
İnter Tıp Merkezi
40 km. uzaklıkta
Cevat Şahir mah. Sadi Irmak Cad. No:17
Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi
41.5 km. uzaklıkta
Konacık Mh. FSM Cd. Dedebekirler Sk. No:7
Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği
42.7 km. uzaklıkta
Konacık Mah. Adliye Cad. No:14