Datça Devlet Hastanesi

Datça Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Datça Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Muğla
İlçe:Datça
Adres:Datça Mah. Yüksekokul Cad. No:8
Telefon:0 (252) 712-3082
36.74372027.670197

Kurum Hakkında

TOKİ tarafından Marmaris yolu üzerine yaptırılan Datça Devlet Hastanesi'nin yeni binası, 10 bin 348 metrekare arsa üzerinde ve toplam 6 bin 179 metrekare kapalı alanda yer alıyor. İki kat ve ayrıca bir bodrum katından oluşan hastanenin 34 yatak kapasitesi bulunuyor.

Hastanenin 1'inci katta poliklinikler, idari bölüm, diyaliz ve acil üniteleri yer alıyor. Röntgen ve laboratuvar birinci katta bulunuyor. İkinci katta ise, servis alanları, doğumhane ve ameliyathane yer alıyor.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Datça Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Datça Devlet Hastanesi, Muğla ili Datça ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Datça Devlet Hastanesi RandevuDatça Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mine Erdini · 7 Ağustos 2017

ilk kez gittiğim hastane de beni en çok şaşırtan doktorların önlüksüz ...denize gider gibi giyinmeleri olmuştur.. bu ne hastane ortamına ne de hastalara karşı yapılan saygısızlık ve ciddiyetsizliktir... gerek tavırları gerek görünüşleri hastanın güven duygusunu yok etmektedir.. hem personelin hem de doktorların... burası egenin güzel bir ilçesi.. dağ başı değil... yapılan bu muameleleri kınıyorum... zorunluluktan gittiğim bu hastaneye gerçekten kimseyi düşürmesin..

Ferhan Özen Aydoğdu · 12 Aralık 2016

Bu hastahanede diyaliz merkezi yokmu

Mustafa Bölük · 29 Aralık 2014

Koskoca Datça Hastanesinde kadın doğum doktoru yok. Burası Türkiye Cumhuriyetinin bir ilçesi yazıklar olsun sadece yazıklar olsun ve Allah kahretsin varmı böyle bir dünya

Mehmet Hacer Çatlık · 10 Ekim 2014

hastane ve doktorlar cok berbat ve nerde tecrübesiz doktor ve ebe varsa buraya doldurmuslar sağ giren ölü cıkıyor bir an önce doktor ve ebe ve hemşirelerin değişmesi lazım

Selma Derin · 30 Mart 2014

Hastanemiz bünyesınde samimi ve çalışkan sağlıkçılarla hizmet veriyor. Hepsine özellikle de Dr Fuat Belli ye gayretlerin den dolayı teşekkürü borç bilirim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Datça Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Datça Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Datça Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bodrum Amerikan Hastanesi

39.3 km. uzaklıkta

Türkkuyusu Mah. Marsmabedi Cad. No:33/35

Clinic İnternational Tıp Merkezi

39.6 km. uzaklıkta

Kıbrıs Şehitleri Cad. No:181

Bodrum Diyaliz Merkezi

39.8 km. uzaklıkta

Erguvan Sok. No:34 Gümbet

Bodrum Devlet Hastanesi

39.9 km. uzaklıkta

Yeniköy Mah. Elmadağ Cad. No:33

İnter Tıp Merkezi

40 km. uzaklıkta

Cevat Şahir mah. Sadi Irmak Cad. No:17

Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi

41.5 km. uzaklıkta

Konacık Mh. FSM Cd. Dedebekirler Sk. No:7