Delice Devlet Hastanesi

Delice Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Delice Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kırıkkale
İlçe:Delice
Adres:Kırıkkale Çorum Yolu
Telefon:0 (318) 618-6141
39.93989834.032029

Kurum Hakkında

Delice İlçe Hastanemiz 2001 yılında Delice Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz, İlçemizde bulunan Merkez Sağlık Ocağı ile Bakanlığımızın 05.07.2006 tarih ve 7380 sayılı olurları gereğince; İlçe Gün Hastanesi adı altında birleştirilmiş ve yine Bakanlığımızın 12.12.2006 tarih ve 9635 sayılı olurları gereğince de, 17.01.2007 tarihinden itibaren Delice İlçe Hastanesi olarak hizmetine devam etmiştir.

Hastanemiz 15 yatak kapasiteli olup A-1, A-2 blok olmak üzere kamulaştırma alanı ve arsa genişliği 20.000 m2, bina yerleşim alanı 2500 m2 dir. Hastanemize ait 2 katlı doktor ve hemşire dinlenme binası mevcuttur. Hastanemiz 1 Uzman hekim, 4 pratisyen hekim ve 46 yardımcı sağlık personeli ve diğer personel ile hizmet vermektedir. 112 acil istasyonu hastanemizle entegre olarak 2 adet ambulans ile faaliyet göstermektedir.

Delice Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Delice Devlet Hastanesi, Kırıkkale ili Delice ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Delice Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Delice Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Delice Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Delice Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sulakyurt Devlet Hastanesi

36.6 km. uzaklıkta

Sulakyurt Köyü Yolu

Sungurlu Devlet Hastanesi

40.6 km. uzaklıkta

Yeni Hayat Mah. Dr. Sadık Ahmet Cd.

Kızılırmak Devlet Hastanesi

45 km. uzaklıkta

Osmanlı Mh. Yunus Emre Cd. No:5

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

45.5 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mah. Ahılı Cad. No:1

Kırıkkale Diyaliz Merkezi

45.9 km. uzaklıkta

Hüseyin Kahya Mah. Turgut Reis Cad. No:35/A

Derman Deri Hastalıkları Merkezi

46.1 km. uzaklıkta

Zafer Cad. Gökbulut Pasajı 26-30