Sungurlu Devlet Hastanesi

Sungurlu Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sungurlu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çorum
İlçe:Sungurlu
Adres:Yeni Hayat Mah. Dr. Sadık Ahmet Cd.
Telefon:0 (364) 310-1010
Web Sitesi:sungurludh.saglik.gov.trHata Bildir
40.17230634.400039

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1993 Yılından beri hizmet verdiği son binasından 05 Haziran 2009 tarihi itibariyle en son teknolojiye uygun olarak Türkiyede 3 hastaneden ilki olarak inşa edilmiş olan şimdiki binasına taşınmıştır. Bütün çabamız, geçmişte ancak hayal edilebilen sağlık hizmetlerini modern tıbbın ve çağın imkanlarını kullanarak layık olduğunuz şekilde sunmak ve bölgede etkin, güvenilir, ulaşılabilir ileri teknolojik donanımlı bir hastane olmaktır.

Başhekimliğimiz Sağlık Bakanlığımızın "Sağlıkta Dönüşüm" programı çerçevesinde yeni ve bölgede ilk olan projeleri bir bir hayata geçirmektedir. Hastanemiz Türkiye genelinde Çağdaş modern ilkelerin uygulandığı örnek bir hastane olmuştur.

Poliklinik hizmetlerinde kaliteyi, hizmete kolay ulaşabilmeyi, etkin tedavi ve takibi en üst düzeyde bulacaksınız. Yataklı Tedavi Hizmetlerinde sizlere iyi klinik uygulamaları ile insanca koşullarda ve evinizin rahatlığında sağlığınıza kavuşabilme imkanını sunuyoruz. Sağlık alanında hasta ve hasta yakınlarının haklarını koruyan kaliteli, güvenilir, çağımız teknolojisi ile donatılmış sağlık hizmeti sunmanın haklı gurur ve mutluluğu ile hizmet sunumuna devam edeceğiz.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri

Sungurlu Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sungurlu Devlet Hastanesi, Çorum ili Sungurlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sungurlu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sungurlu Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Sungurlu Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Sungurlu Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sungurlu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uğurludağ Devlet Hastanesi
30.7 km. uzaklıkta
Yeşilyurt Mah. Şht. Sıddık Küçükgöz Cd.
Alaca Devlet Hastanesi
38.8 km. uzaklıkta
Yıldızhan Mah. Cengiz Topel Cd. No:124
Kızılırmak İlçe Devlet Hastanesi
40 km. uzaklıkta
Osmanlı Mh. Yunus Emre Cd. No:5
Delice Devlet Hastanesi
40.6 km. uzaklıkta
Kırıkkale Çorum Yolu
Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
51.8 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Bulvarı No:44
Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
52.4 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Bilal Şahin Cad. No:2/2