Alaca Devlet Hastanesi

Alaca Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Alaca Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çorum
İlçe:Alaca
Adres:Yıldızhan Mah. Cengiz Topel Cd. No:124
Telefon:0 (364) 411-5012
Web Sitesi:alacadh.saglik.gov.trHata Bildir
40.17589534.857451

Kurum Hakkında

Yapımına 2011 yılında başlanan ve tefrişatı ile birlikte toplam 30 milyon liraya mal olan 100 yataklı Alaca Devlet Hastanesi 2014 yılında hizmete açılmıştır. Hastanesi şehir merkezine 2 km mesafede eski hastane binasının bulunduğu konumdadır.

54 adet hasta odası bulunmakta, bunun 14 tanesi tek kişilik, tek kişilik odaların da 6 tanesi süit odadır. 40 tane çift kişilik odamız, bunlardan 6 tanesi engelli vatandaşlarımızın kullanabileceği şekilde dizayn edilmiş, hasta odalarımızın hepsi nitelikli oda olup, odalarımızın hepsinde duş, tuvalet, LED ekran televizyon, telefon, buz dolabı ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Hastanemizde 4 adet modern ameliyat hane ile 9 adet yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmakta, sitebilizasyon ünitesi, labaratuarlarımız ve yoğun bakımlarımız son teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Yine hastanemizde 10 cihazlı diyaliz merkezimiz ile 5 ünite ağız diş sağlığı polikliniğimiz siz değerli halkımıza hizmet vermektedir.

Ayrıca 24 adet banyo odamız ile uzman hekimlerimiz hastalarımıza poliklinik hizmeti sunulmaktadır. Bu polikliniklerimizden de biri engelli polikliniği olarak hazırlanmıştır. Yeni hastanemizin hizmete girmesiyle birlikte daha önceki hastanemiz D grubu hastane olup, 4 ana branşta 4 uzman hekimle hizmet vermekteyken şimdi yeni hastanemiz C grubu hastane statüsüne çevrilmiş ve 19 branşta 23 uzman hekim ile siz değerli hemşehrilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Alaca Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Alaca Devlet Hastanesi, Çorum ili Alaca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Alaca Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Satı Kumaş
★★★★★
Alaca Devlet Hastanesi ortopedi bölümünde kayın babamı ameliyat ettirdik. Bütün çalışanlar ve ameliyatı yapan Çağdaş bey çok ilgili ve güzel davrandı. Sürekli yanımızda bizlere destek oldular. Tüm çalışanlarına canı gönülden teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık Allah sizlerden razı olsun.

Alaca Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Alaca Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Alaca Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortaköy İlçe Devlet Hastanesi
35.7 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mh. Hastane Sk.
Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
38.2 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. Dr. Kazım Arslan Bulvarı No:55
Yozgat Şehir Hastanesi
38.4 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. No:8
Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
38.5 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Bilal Şahin Cad. No:2/2
Sungurlu Devlet Hastanesi
38.8 km. uzaklıkta
Yeni Hayat Mah. Dr. Sadık Ahmet Cd.
Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
40.1 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Bulvarı No:44
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi
40.1 km. uzaklıkta
Çepni Mah. İnönü Cad. No:176