Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi
Kurum Adı:Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7
Telefon:0 (258) 264-4666
37.78232029.081660

Kurum Hakkında

Denizli'de göz üzerine uzmanlaşmış ilk göz merkezi olma özelliğini taşıyan Vizyon Göz Merkezi: 6 katlı modern binası, son teknolojik cihazları, uzman hekimleri ve konusunda deneyimli, güleryüzlü personeli ile halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Modern tıbbın yeniliklerini yakından takip ederek, hastalarımıza en iyi hizmeti vermeyi ve hasta memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Göz rahatsızlıklarınız Vizyon Göz Merkezinde dikkatle incelenerek uygun teşhis ve tedavi yöntemi uygulanmaktadır.

Hizmet kalitemiz ve teknolojik donanımlarımızla siz değerli hastalarımızı konuklarımız kabul edip, rahatlığınızı sağlamak amacı ile her türlü konforu hizmetinize sunuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ismail Dalkılıç · 6 Temmuz 2014

Kayıt servisi çayhane bölümü ilavesiyle iyice daraltılmış hastalara oturabilmesi için merdiven altında sadece 2 koltuk bırakılmış... hastaya hizmet amacından ziyade çay_simit satan çay ocaklarına dönüştürülmüş... her seferinde beğeniyle ve tercih önceliğiyle gittiğim bu güzide göz merkezi için olumlu duygu ve düşüncelerimi muhafaza etmek isterdim..

Nesrin Şişek Özgür · 17 Mart 2014

Verdiğiniz telefon numarası Odak Hastanesine ait çıkıyor, numarayı gözden geçirir misiniz

İlhami Karakaya · 16 Eylül 2012

Tek kelimeyle harika.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İdol KBB Tıp Merkezi

70 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mahallesi 506 Sokak No:14

Gülhan Tıp Merkezi

80 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. Hastane Cad. No:27

Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

110 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23

Yaylalı Göz Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21

Gözmer Göz Merkezi

130 metre uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19

Efort Ortopedi Tıp Merkezi

140 metre uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:24