Özel Yaylalı Göz Hastanesi

Özel Yaylalı Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Yaylalı Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21
Telefon:0 (258) 264-1030
37.78135029.081758

Kurum Hakkında

Hastanemiz, 24.09.2007 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakultesi Göz Anabilim Dalı’nın kurucusu ve Pamukkale Üniversitesi kurucu başhekimi Prof Dr. Volkan Yaylalı tarafından göz lazer cerrahi merkezi olarak kurulmuştur. Göz Hastalıkları üzerine teknoloji ile donanımlı hastanemiz 15.01.2008 tarihinde hastane olmuş Denizli halkına hizmete devam etmiştir.

Kurumumuz 10 hasta yatağı ve 1 özürlü hasta yatağı olmak üzere toplam 11 modern yatak sayısına sahiptir. Denizli’de 1994 yılında ilk Kornea nakli ameliyatını gerçekleştiren ve Denizli Halkına göz hastalıkları teşhis ve tedavisinde hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş Prof. Dr. Volkan Yaylalı, uzman kadrosu ile hastanemizde hizmet vermektedir.

Hastanemiz göz hastalıkları teşhis ve tedavi hizmetini, mükemmeliyetçi ve etik kuralları gözeten bir anlayışla sunarak, varlık nedenimiz olan hizmet alanlarında yaşam kalitesini artırmayı ilke edinmiştir. Ayrıca hastanemiz hayat kalitesinin farkındalığına kattığı değer doğrultusunda bilimselliğin göstergesini en mükemmel seviyeye getirerek, geleceği şekillendiren gözde kuruluş olmak amacındadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil

Özel Yaylalı Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yaylalı Göz Hastanesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Yaylalı Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Yaylalı Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yaylalı Göz Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yaylalı Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Saraylar Mah. 495 Sk. No:27

Mediklinik Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sk. No:11

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi

110 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7

Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

110 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23

Gözmer Göz Merkezi

120 metre uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19

Gülhan Tıp Merkezi

120 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. Hastane Cad. No:27