Özel Denizli Vizyongöz Hastanesi

Özel Denizli Vizyongöz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Denizli Vizyongöz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7
Telefon:0 (258) 264-4666
Web Sitesi:www.ozelvizyongoz.comHata Bildir
37.7823229.08166

Kurum Hakkında

Özel Denizli Vizyongöz Hastanesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Denizli'de göz üzerine uzmanlaşmış ilk göz merkezi olma özelliğini taşıyan Vizyon Göz Merkezi: 6 katlı modern binası, son teknolojik cihazları, uzman hekimleri ve konusunda deneyimli, güleryüzlü personeli ile halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Hastanemiz 4000 m2 lik alana kurulmuş olup tam donanımlı 2 Ameliyathane Salonu, Excimer Lazer Ünitesi, 2 Saç Ekimi Salonu, 7/ 24 Acil Servisi, Ambulans Servisi ve 25 adet yatak kapasitesi ile siz değerli hastalarımızın memnuniyeti için huzurlu ve güvenilir bir ortamda hizmet vermekteyiz.

Modern tıbbın yeniliklerini yakından takip ederek, hastalarımıza en iyi hizmeti vermeyi ve hasta memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Göz rahatsızlıklarınız Vizyon Göz Merkezinde dikkatle incelenerek uygun teşhis ve tedavi yöntemi uygulanmaktadır.

Hizmet kalitemiz ve teknolojik donanımlarımızla siz değerli hastalarımızı konuklarımız kabul edip, rahatlığınızı sağlamak amacı ile her türlü konforu hizmetinize sunuyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Denizli Vizyongöz Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Göz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Tedaviler
 • Katarakt (Fako)
 • Excimer Lazer - Lasik
 • Glokom Tedavisi
 • Pitergium Ameliyatı
 • Şalazyon Ameliyatı
 • Göz Yaşı Kanalı Ameliyatı
 • Şaşılık Ameliyatı
 • Keratokonus Tedavisi
 • Vitrektomi ve Retina Dekolmanı
 • Sarı Nokta Tedavisi
 • Üveit Tedavisi
 • Çocuk ve Bebeklerde Göz Sağlığı

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ismail Dalkılıç
★★★
Kayıt servisi çayhane bölümü ilavesiyle iyice daraltılmış hastalara oturabilmesi için merdiven altında sadece 2 koltuk bırakılmış... Hastaya hizmet amacından ziyade çay_simit satan çay ocaklarına dönüştürülmüş... Her seferinde beğeniyle ve tercih önceliğiyle gittiğim bu güzide göz merkezi için olumlu duygu ve düşüncelerimi muhafaza etmek isterdim..

Özel Denizli Vizyongöz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Denizli Vizyongöz Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İdol KBB Tıp Merkezi
Özel İdol KBB Tıp Merkezi
65 metre uzaklıkta
İdol KBB Cerrahi Dal Merkezi; uzun yıllardır Denizli halkına hizmet veren uzman doktorlar tarafından kurulmuş ve 2013 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Fizyorad, elektro terapi, rehabilitasyon ve çocuk rehabilitasyon olarak özel katlar halinde, alanında uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler ve tecrübeli hemşireleriyle hizmet sunmaktadır.
Özel Yaylalı Göz Hastanesi
Özel Yaylalı Göz Hastanesi
108 metre uzaklıkta
Göz Hastalıkları üzerine teknoloji ile donanımlı hastanemiz 2008 tarihinde hastane olmuş Denizli halkına hizmete devam etmiştir.
Özel Gözmer Göz Merkezi
Özel Gözmer Göz Merkezi
134 metre uzaklıkta
Özel Gözmer Göz Merkezi Doktorlar Caddesi üzerinde SGK anlaşmalı olarak hizmet vermektedir.
Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi
Hızla gelişen sağlık sektöründe yeni bir vizyon ve anlayışla hizmetinizde olan Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi Denizli’de her zaman yanınızdadır.
Özel Egekent Hastanesi
Özel Egekent Hastanesi
141 metre uzaklıkta
Denizli’nin en tecrübeli özel hastanelerinden biri olan Özel Ege Hastanesi, yeni hekim kadrosu ve sağlıkta kalite, öncelik insan sloganıyla Özel Ege Kent Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Denizli Devlet Hastanesi
Denizli Devlet Hastanesi
289 metre uzaklıkta
43 ayrı uzmanlık dalında 240 hekimiyle Denizli Devlet Hastanesi, kaliteli ve geniş hizmet yelpazesiyle Denizli ve Bölge insanının sağlığı için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.
Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Denizli Ağız ve Diş Hastanesi olarak son teknoloji donanımlı, 51 ünit ve 5 hasta yatağı, ameliyathanesi ile modern yeni hizmet binasında faaliyet göstermektedir.
Özel Beymer Tıp Merkezi
Özel Beymer Tıp Merkezi
490 metre uzaklıkta
Özel Beymer Tıp Merkezi 3020 m2 kapalı alanı olan yedi katlı binasında A tipi tıp merkezi ruhsatı ile butik gün hastanesi konseptinde hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Denizli Vizyongöz Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉