Özel İdol KBB Tıp Merkezi

Özel İdol KBB Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İdol KBB Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Sırakapılar Mahallesi 506 Sokak No:14
Telefon:0 (258) 263-4343
37.78227329.080917

Kurum Hakkında

21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi alanındaki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran İdol KBB Cerrahi Dal Merkezi ideal bir sağlık hizmeti sunucusu olarak hizmet vermektedir.

İdol KBB Cerrahi Dal Merkezi; uzun yıllardır Denizli halkına hizmet veren Op. Dr. Ahmet Serdar Saraçel, Op. Dr. Alper Daldal, Op. Dr. Gökhan Aydemir, Op. Dr. Melih Üstel ve Op .Dr. Sermet AKKUŞ tarafından 2010 yılında düşünce temelleri atılmış ve 2013 yılında fiilen hizmet vermeye başlamıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel İdol KBB Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İdol KBB Tıp Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Ali Şamaoğlu · 27 Şubat 2020

Doktor Ahmet beyden Allah razı olsun başka doktorun ameliyat dediğini ilaçla kısa sürede geçirdi. Yanlışlıkla bir yıldıza tıkladım şimdi düzeltemiyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İdol KBB Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İdol KBB Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İdol KBB Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

60 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi

70 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7

Yaylalı Göz Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21

Gülhan Tıp Merkezi

140 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. Hastane Cad. No:27

Ege Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Saraylar Mah. 495 Sk. No:27

Gözmer Göz Merkezi

190 metre uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19