Dereli Devlet Hastanesi

Dereli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dereli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Dereli
Adres:Kuşluhan Mah. Kale Mevkii. No:13/1
Telefon:0 (454) 381-3166
40.72391438.463549

Kurum Hakkında

Daha önce Belediyeye ait binada geçici olarak hizmet veren Dereli Devlet Hastanesi, İlçemiz Kuşluhan Mahallesinde yapılan yeni binasına taşınmış olup, burada hizmet vermeye başlamıştır.

Dereli İlçe Devlet Hastanesi olarak Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle, tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz.

Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır.Hastalarımızın en iyi sağlık hizmetini aldığı, çalışanlarımızın da şevkle çalıştığı bir hastane olarak, hasta ve çalışan memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarma gayreti içindeyiz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Dereli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dereli Devlet Hastanesi, Giresun ili Dereli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Dereli Devlet Hastanesi RandevuDereli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dereli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dereli Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dereli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dereli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yağlıdere İlçe Hastanesi

20.4 km. uzaklıkta

Dr. Selçuk Kaya Cad. No:34

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

20.7 km. uzaklıkta

Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66

Giresun Ada Hastanesi

21.1 km. uzaklıkta

Aydınlar Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:248

Filiz Diyaliz Merkezi

22 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak mah. Akasya sok. No:9

Giresun Kent Hastanesi

22.1 km. uzaklıkta

Mal Pazarı Mevkii G-CITY AVM Yanı

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

22.6 km. uzaklıkta

Teyyare Düzü Mah. Atatürk Bulvarı