Dereli İlçe Devlet Hastanesi

Dereli İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dereli İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Dereli
Adres:Kuşluhan Mah. Kale Mevkii. No:13/1
Telefon:0 (454) 381-3166
Web Sitesi:derelidh.saglik.gov.trHata Bildir
40.72391438.463549

Kurum Hakkında

Daha önce Belediyeye ait binada geçici olarak hizmet veren Dereli Devlet Hastanesi, İlçemiz Kuşluhan Mahallesinde yapılan yeni binasına taşınmış olup, burada hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemizde 2 Dahiliye Uzmanı, 1 Aile Hekimi Uzmanı 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve 1 Ağız Diş Sağlığı hekimi olarak görev yapmaktadır. Kurumumuzda 7 /24 kesintisiz olarak Acil Servis Birimi Laboratuvar ve Radyoloji birimi hizmet vermektedir.

Dereli İlçe Devlet Hastanesi olarak Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle, tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz.

Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Hastalarımızın en iyi sağlık hizmetini aldığı, çalışanlarımızın da şevkle çalıştığı bir hastane olarak, hasta ve çalışan memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarma gayreti içindeyiz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Dereli İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dereli İlçe Devlet Hastanesi, Giresun ili Dereli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dereli İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dereli İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Dereli İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Dereli İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dereli İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
19.5 km. uzaklıkta
Taksu Mah. Mehmet İzmen Cad. No:145
Yağlıdere Devlet Hastanesi
20.4 km. uzaklıkta
Dr. Selçuk Kayaalp Cad. No:34
Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
20.7 km. uzaklıkta
Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66
Giresun Ada Hastanesi
21.1 km. uzaklıkta
Aydınlar Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:248
Filiz Diyaliz Merkezi
22 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak mah. Akasya sok. No:9
Giresun Kent Hastanesi
22.1 km. uzaklıkta
Mal Pazarı Mevkii G-CITY AVM Yanı