Develi Devlet Hastanesi

Develi Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Develi Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Develi
Adres:Cami Cedid Mah. Hastane Caddesi No:14
Telefon:0 (352) 621-6020
38.38382735.487482

Kurum Hakkında

Sağlık tesisimiz ilçemizde ilk defa 1951 yılında bugünkü aile sağlığı merkezinin bulunduğu hizmet binasında Hayırsever Cemal ERCİŞ'in katkıları ile 25 yataklı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet Binamız daha sonra 1975 yılında yapımı tamamlanarak şu anki mevcut yerine taşınmıştır.

2005 yılında Hayırsever Nevzer Erciş hanımefendinin katkıları ile acil ve idari birimlerin bulunduğu ek bina yapılmıştır. Daha sonra Hayırsever Muammer Kocatürk tarafından ilçemiz kuzey giriş istikametine 30 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları ek binası yapılarak hizmete girmiştir.

2008 yılında uygun bir binada 9 Ünitli Diş Tedavi ve Protez Merkezi hizmete alınmıştır. Yapılan ek binalar ile 3 farklı yerleşkede 7630 metrekare kapalı alanı, 87 yatak kapasitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Hasta memnuniyetini temel politika olarak kabul eden, teşhis ve tedavilerin modern cihazlar ve deneyimli personellerle gerçekleştirildiği hastanemizde; ilçemize yakın ilçe, köy ve kasabalara da hizmet veren, örnek uygulamaları ve kaliteli hizmet sunumuyla tam teşekküllü bir ilçe hastanesidir.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Develi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Develi Devlet Hastanesi, Kayseri ili Develi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Develi Devlet Hastanesi RandevuDeveli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Irem Usta · 13 Kasım 2014

öncelikle mrb bende hastaneden çok memnunum çok iyi ilgileniyolar ama ben bi konuda çok rahatsızım ben burnumdan ameliyat oldum ama tekrar eski haline döndü aletler olmadıgı için tekrar ameliyat olamıyorum her gidişimde aletler yok diyorlar ve ben nefes almakta zorlanıyorum bunun çözülmesini istiyorum artık lütfen ilgililere duyrulsun çogu insanlar bile ameliyat olamıyor

Güler Kulak Uzun · 15 Nisan 2013

iyi günler ben 8 gün yattım Develi Hastanesinde dahiliyede yer yokmuş 2.ci kata kulak burun bogaza yatırdılar. 6 gün orda yattım bütün iyi elemanları oraya toplamışlar çok memmun kaldım çok güzel bakıldık. sonra dahiliyede yer boşalmış oraya çıkarttılar. nerde suratsız, beceriksiz hemşire varsa oraya toplamışlar. başhekime çıkacaktım taburcu oldum. ben çıktım ama orda hep köylerden gelen insanlar var yaşlılar var. ilgilenilmesini rica ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Develi Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Develi Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Develi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tomarza Devlet Hastanesi

28.2 km. uzaklıkta

Kayseri Caddesi İzzet Özilhan Bulvarı

Yahyalı Devlet Hastanesi

33.5 km. uzaklıkta

Gazibeyli Mah. Hacı Hasan Efendi Cad. No:1

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhaneddin Ek Binası

34.3 km. uzaklıkta

Erenköy Mh. 38100 Kayseri

Yeşilhisar Devlet Hastanesi

35 km. uzaklıkta

Karacabey Mah. İstasyon Caddesi. No:44

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği

35.1 km. uzaklıkta

Köşk Mah. Talas Bulvarı No:93

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi

35.7 km. uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Maya Kayseri Göz Hastanesi

35.7 km. uzaklıkta

Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41