Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi
Kurum Adı:Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Telefon:0 (352) 207-6666
38.70375935.527371

Kurum Hakkında

24 Eylül 2005 tarihinde temeli atılan Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi, 7 bin 880 metre kare alan üzerine 3 blok olarak tasarlanmıştır. 4 katlı olarak inşa edilen hastane binasının her bloğu, bodrum katı tek olan bin 70 metre kare alan üzerine oturmaktadır.

Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatri Anabilim Dalı’nı bir arada toplamıştır. Hastane Binasında, pediatri, endokrin, metabolizma, pediatrik infeksiyon, pediatrik gastroentoroloji, pedriatrik hematoloji-onkoloji, pediatrik kardiyoloji ve anjio, pediatrik nefroloji ve romatoloji, pediatrik noroloji, pediatrik alerji, pediatrik yenidoğan ve pediatrik yoğun bakım, pediatrik radyoloji ile Pediatrik ACİL üniteleri bulunmaktadır.

Hastanemiz, Kayserili hayırsever iş adamları Fevzi Mercan ve Mustafa Eraslan tarafından yaptırılarak Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağışlanmıştır. 24 Eylül 2005 tarihinde temeli atılan Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi, 7 bin 880 metre kare alan üzerine 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Mayıs 2009 yılında hasta kabulüne başlamıştır.

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayaz Keskin · 22 Nisan 2015

Hangi kaliteden bahsediyosunuz siz ben böyle ilgisiz biryer görmedim. Bu yazdığımı okuyacak bir yetkili bana ulaşırsa şikayetlerimizi belirtmek istiyorum. Herşeyi burda anlatmak istemiyorum. Yasin Aydoğdu tel:05078742767

Selma Yılmaz Güvener · 19 Haziran 2012

Yönetime çok teşekkür ederim kalitenize yakışır kaliteli hizmetlileri çalıştırdıkları için. Kalitenizin devamı için daha fazla disiplin kuralları olmalı

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji Onkoloji Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Erciyes Üniversitesi Merkez Kampusü

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

130 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi

160 metre uzaklıkta

Talas Yolu Üzeri 38039

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı

260 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği

950 metre uzaklıkta

Köşk Mah. Talas Bulvarı No:93