Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi
Kurum Adı:Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Telefon:0 (352) 207-6666
Web Sitesi:cocukhast.erciyes.edu.trHata Bildir
38.70375935.527371

Kurum Hakkında

24 Eylül 2005 tarihinde temeli atılan Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi, 7 bin 880 metre kare alan üzerine 3 blok olarak tasarlanmıştır. 4 katlı olarak inşa edilen hastane binasının her bloğu, bodrum katı tek olan bin 70 metre kare alan üzerine oturmaktadır.

Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatri Anabilim Dalı’nı bir arada toplamıştır. Hastane Binasında, pediatri, endokrin, metabolizma, pediatrik infeksiyon, pediatrik gastroentoroloji, pedriatrik hematoloji-onkoloji, pediatrik kardiyoloji ve anjio, pediatrik nefroloji ve romatoloji, pediatrik noroloji, pediatrik alerji, pediatrik yenidoğan ve pediatrik yoğun bakım, pediatrik radyoloji ile Pediatrik ACİL üniteleri bulunmaktadır.

Hastanemiz, Kayserili hayırsever iş adamları Fevzi Mercan ve Mustafa Eraslan tarafından yaptırılarak Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağışlanmıştır. 24 Eylül 2005 tarihinde temeli atılan Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi, 7 bin 880 metre kare alan üzerine 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Mayıs 2009 yılında hasta kabulüne başlamıştır.

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Öztürk Çetin
Hastane güzel ama içindeki bazı doktorlar beş para etmez benim oğlumla ilgilenmediler vefat etti bir doktor öldürüldü bizde istemiyoruz asker polis şehit oluyor kimse görevini bırakmıyor ve kurban bayramı tatili asistanların eline bırakan *** asistan yoğun bakımdaki *** onları allaha havale ettim. Rabbim bu dünyada ve ebedî dünyada yanlarına bırakmasın katıl onlar.
Zübeyde Özdemir
★★★★★
Harika bi hastane tek kelimeyle.
Ayaz Keskin
Hangi kaliteden bahsediyosunuz siz ben böyle ilgisiz biryer görmedim. Bu yazdığımı okuyacak bir yetkili bana ulaşırsa şikayetlerimizi belirtmek istiyorum. Herşeyi burda anlatmak istemiyorum. Yasin Aydoğdu tel:05078742767
Selma Yılmaz Güvener
★★★★★
Yönetime çok teşekkür ederim kalitenize yakışır kaliteli hizmetlileri çalıştırdıkları için. Kalitenizin devamı için daha fazla disiplin kuralları olmalı

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji Onkoloji Hastanesi
80 metre uzaklıkta
Erciyes Üniversitesi Merkez Kampusü
Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri
130 metre uzaklıkta
Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Talas Yolu Üzeri 38039
Maya Kayseri Göz Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41
Melikgazi Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Alparslan Mah. Gökçefidan Sokak No:6