Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi
Kurum Adı:Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Telefon:0 (352) 207-6666
38.70408135.525987

Kurum Hakkında

Hizmetlerimiz:

- Yataklı Servis: 1. ve 2. katı erişkin nefroloji, 3. katı pediatrik nefroloji birimleri olmak üzere toplam 41 oda ve 82 hasta yatağımız mevcuttur. Odalarda tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Hastanemiz 4. katında ameliyathane ve 10 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca bu katta yoğun bakımdan yeni çıkan hastalar için toplam 8 yatak bulunan 4 oda mevcuttur. Son kat kafeterya olarak tanzim edilmiştir.

- Hemodiyaliz Ünitesi: Ünitemizde toplam 24 yatak ve hemodiyaliz makinesi mevcuttur. Hepatit B tespit edilen hastalarımız için ayrı bölüm ve makineler kullanılmaktadır. Ünitemiz 11 hemşire ve 3 hemodiyaliz teknisyeni ile hizmet vermektedir.

-Periton Diyalizi Ünitesi: Ünitemizde hastalarımız 3 periton diyalizi hemşiresi tarafından düzenli aralıklarla takip ve tedavi edilmektedir. Kronik böbrek hastalığı olan kişilerin ön bilgilendirilme ve eğitimi de polikliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

-Genel Nefroloji Polikliniği: Polikliniğimizde nefrolojik sorunu olan hastalar randevu sistemine göre takip ve tedavi edilmektedir.

-Transplantasyon Polikliniği: Böbrek nakli yapılmış toplam 56 hasta halen takip edilmekte olup sadece hastanemizde transplantasyon yapılmış hastalar değil dış merkezlerde transplantasyon yapılmış hastalara da takip ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Yener · 23 Mart 2012

Güzel hastane 8 kere yattım 3. kat nefrolojide. Allah razı olsun doktorlara, hemşirelere selam olsun, hastalara acil şifalar.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi

50 metre uzaklıkta

Talas Yolu Üzeri 38039

Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji Onkoloji Hastanesi

50 metre uzaklıkta

Erciyes Üniversitesi Merkez Kampusü

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

70 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı

140 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Maya Kayseri Göz Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği

1.1 km. uzaklıkta

Köşk Mah. Talas Bulvarı No:93