Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi
Kurum Adı:Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Telefon:0 (352) 207-6666
Web Sitesi:diyalizhast.erciyes.edu.trHata Bildir
38.70408135.525987

Kurum Hakkında

Hizmetlerimiz:

- Yataklı Servis: 1. ve 2. katı erişkin nefroloji, 3. katı pediatrik nefroloji birimleri olmak üzere toplam 41 oda ve 82 hasta yatağımız mevcuttur. Odalarda tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Hastanemiz 4. katında ameliyathane ve 10 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca bu katta yoğun bakımdan yeni çıkan hastalar için toplam 8 yatak bulunan 4 oda mevcuttur. Son kat kafeterya olarak tanzim edilmiştir.

- Hemodiyaliz Ünitesi: Ünitemizde toplam 24 yatak ve hemodiyaliz makinesi mevcuttur. Hepatit B tespit edilen hastalarımız için ayrı bölüm ve makineler kullanılmaktadır. Ünitemiz 11 hemşire ve 3 hemodiyaliz teknisyeni ile hizmet vermektedir.

-Periton Diyalizi Ünitesi: Ünitemizde hastalarımız 3 periton diyalizi hemşiresi tarafından düzenli aralıklarla takip ve tedavi edilmektedir. Kronik böbrek hastalığı olan kişilerin ön bilgilendirilme ve eğitimi de polikliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

-Genel Nefroloji Polikliniği: Polikliniğimizde nefrolojik sorunu olan hastalar randevu sistemine göre takip ve tedavi edilmektedir.

-Transplantasyon Polikliniği: Böbrek nakli yapılmış toplam 56 hasta halen takip edilmekte olup sadece hastanemizde transplantasyon yapılmış hastalar değil dış merkezlerde transplantasyon yapılmış hastalara da takip ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Yener
★★★★★
Güzel hastane 8 kere yattım 3. kat nefrolojide. Allah razı olsun doktorlara, hemşirelere selam olsun, hastalara acil şifalar.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Talas Yolu Üzeri 38039
Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji Onkoloji Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Erciyes Üniversitesi Merkez Kampusü
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri
70 metre uzaklıkta
Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Maya Kayseri Göz Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41
Melikgazi Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Alparslan Mah. Gökçefidan Sokak No:6
Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58