Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri
Kurum Adı:Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Telefon:0 (352) 207-6666
Web Sitesi:hastaneler.erciyes.edu.trHata Bildir
38.70463735.526328

Kurum Hakkında

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1350 yatak kapasiteli hastanesi ile bölgenin en önemli ve en büyük sağlık kuruluşlarından birisidir. Bölge Hastanesi niteliği nedeniyle Kayseri il merkezi ve ilçeleri yanında Aksaray, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat, Kahramanmaraş, Adana gibi iller ile diğer illerden gelen geniş bir hasta gurubuna üst düzeyde sağlık hizmeti vermektedir.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne bağlı 5 Hastane ve Hakan Çetinsaya Deneysel ve Klinik Araştırma Merkezi ile İyi Klinik Uygulama Merkezi bulunmaktadır. Bu birimlerden Semiha-Asım Kibar Organ Nakli ve Diyaliz, Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji ve Onkoloji, Yılmaz-Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi, Fevzi Mercan-Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi bir ihtisas hastanesi olarak bölge insanına hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Dermatoloji
 • Endokrinoloji
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Geriatri
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Hematoloji
 • Kadın Doğum
 • Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları
 • Medikal Onkoloji
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi Ve Travmatoloji
 • Spor Hekimliği
 • Üroloji

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Arslan Suna
Kayseri Erciyes Üniversitesi Sağlık Araştırma Merkezi 30 sene geride kalmış o geride kalmışlıkla yönetiliyor. Telefonla ulaşamassın gidersin fırça yersin sekreterlerin 30 sene öncesi gibi küstahca tavırları stajerlerin doktor olmadan ayrımcılık yapmaları sanki personelleri zorla çalıştırıyormussun gibi tavırlar o kadar personelde bıkkınlık varki bıkkınlığın acısını hastalardan çıkarmaya çalışıyorlar hakkıyla çalışana sözüm yok Allah yardımcımız olsun.
Ahmet Kmk
★★★★★
Erciyes Tıp Fakültesinde kapalı ameliyat oldum mesaneden bir kitle aldılar düşük çıktı çok sevindirici ve orda bana ameliyatımda yardımcı olan sayın Dr Deniz bey üroloji bölümde tüm görev yapan doktorlara teşekürlerimi bildirim sağolsunlar. 2014 yılı ocak ve subarta 2 kere kapalı ameliyat oldum çok iyi bir hastane ve hocaları da çok iyi 6 ayda bir endeskopiye gidiyom tümüne şağılarımı sunarım. Ahmet Kımık CHP İlçe Başkanı Gülağaç Aksaray tel 05442276860
Ferda Çetinkaya
R*** *** bölümünde bulunan dr.*** *** ben bu doktorun hipokrat yemini ettiğine inanmıyorum. kapısında kıvranan bir hastayı hiçbir dr seni asla muayene etmiyeceğim deyip bağırıp çağıramaz orda bulanan güvenliklerden Allah razı olsun acil servise götürüp orada müdahale eden doktorada çok teşkkür ederim o dr denilen *** ***de allahından bulsun
Dilşat Arslan
★★★
Polikliniklerde sadece pratisyenler olduğundan (prof.doçent, uzm.dr) bulunmadığından hastalar oldukça mağdur kalıyor. Saatlerce prof. veya doçent hocaların gelmesini bekliyoruz. Her bölümde üç muayene odası varsa en azından birinde uzman bir doktor, doçent hoca bulunsa pratisyenlerinde hocalarına soru sormaları bakımından iyi olur.
Ayşe Limon Aksu
★★★★
Hastahane çok güzel donanımı da iyi fakat işlemler çok uzun sürüyo randevular çok uzun tarihe veriliyo bi hasta o kadar bekleyemez ki, buna bi çare bulsanız. İnternetten de randevu alamıyoruz doktor çalışma programı da yok her geldiğimizde başka kişiler oluyor takip etmek istiyoruz
Musa Tezcan
★★
Bu hastaneye bu temizlik yakışmıyor. Lavabolar kirli, sabun, kağıt havlu, tuvalet kağıdı bile yok. Poliklniklerde pratisyen doktorlar var, uzman, doç, proflar bakmıyor, böyle olmaz.. Yakında denetim olacakmış bakalım, düzelecekmi...
Samet Sazcı
★★★★★
Çok şükür şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hastaneyi temiz buluyorum. Tuvaletleri de temiz!
Faruk Ünal
Hematoloji bölümünde muayene olmamız gerekli 2 ay sonraya gün veriliyor. Allah aşkına hasta bu kadar beklermi. Siz olsanız ne yaparsınız. Bölgede başka hastanelerde yokki oralara gidelim. Bu gibi hastalar ve yakınları ne yapsın. Sağlık sorumluları ne iş yaparlar acaba. İlgililerin dikkatine sunuyorum.
Sevim Soy
Doktorundan tut sekreterine kadar bizi oyaladılar çok yordular.. Niğdeden gidip aylarca işlem yapıp ve sonrasında bize "Hayır biz yeşilkartlılara rapor veremiyoruz" adeta bizimle dalga geçtiler.. e be vicdansızlar başında neden söylemediniz??
Ibrahim Sarikaya
★★★★★
Doktorları mukemmel herşeyden memnunum.
Sevgi Ölçer
Erciyes Fakülte bizimle kedinin fareyle oynar gibi oynadılar resmen.. Rapor veririz dendi aylarca uğraştık niğde kayseri git gel yaptık.. Sonuç biz yeşil kartlılara rapor veremeyiz.. e be vicdansızlar neden başta demediniz defalarca yeşil kartla işlem yaptınız her defasında doktorlarda sekreterlerde sordu biliyordu derdimizi. Neden bizimle bu denli oynandı? Aklımız almıyor.. Zaten garibandık hem maddi hem manevi yıktılar bizi enayi yerine koydular neden?..
Hasan Gül
★★★★★
Doğru tedavi yapılıyor doktorlar deneyimli bence herşeyiyle güzel
Emrah Kınacı
Dünyanın en eski hastanelerinden biri olmasına rağmen verdiği hizmetler geçmişiyle örtüşmüyor hasta ve hasta yakınları mağdur ama dile getiremiyorlar
Ayşe Dogan
★★★★★
Bebeğim doğalı tam 18 gün oldu çok şükür sağlığı yerinde. Önce Allah'a sonra doktorlarımıza güveniyorum. Çok şükür herkesden Allah razı olsun, çok teşekürler herkese.
Sadık Açar
★★★★★
3 sene boyunca Hastanenizde hastamla birlikte kaldığım sürece bütün hastalara güleryüzle her türlü desteğin verildiğini bundan sonrada aynı desteğin güleryüzlü, özverili çalışkan Onkoloji Hastanesi, Fizyoterapi bölümü Hocalarının, Doktorların,H emşirelerin ve hastanede çalışan hizmet veren herkesin 14 Mart Tıp Bayramını kutlar görevlerinde başarılar dilerim.
Sarıtaş Mrket
★★★★
Doktorlar hocalar mükemmel, hepsine teşekür ediyorum ama poliklinikteki sekreterler hiç anlayışlı değil. Kendilerini 20 yıl önceki ssk hastanesi çalışanları gibi zannediyor. Kurumun web sitesine şikayat yazacaktım ama beceremedim, umarım yetkililer okur bana ulaşır.
Ayşe Gaffaroğlu
★★★★
Babam hemotolide tadavi oluyor. Herşeyden memnunuz. Tuvaletler kirli.
Ayhan Göçmenoğlu
★★★★★
Diş fakültesi mükemmel hizmeti ve anlayışlı, ilgili doktorları ile taktirimizi kazandı. Teşekürler emeği olan bütün drlara.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 109 oy kullanılmış ve kurum hakkında 18 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Talas Yolu Üzeri 38039
Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji Onkoloji Hastanesi
70 metre uzaklıkta
Erciyes Üniversitesi Merkez Kampusü
Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi
70 metre uzaklıkta
Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Maya Kayseri Göz Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41
Melikgazi Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Alparslan Mah. Gökçefidan Sokak No:6