Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi
Kurum Adı:Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas Yolu Üzeri 38039
Telefon:0 (352) 207-6666
38.70447035.525703

Kurum Hakkında

Kardiyoloji anabilim dalında uzman personel tarafından, modern teknolojik cihaz ve sistemler kullanılarak tanı ve tedavi uygulanmaktadır.

Bölümde iki adet kardiyoloji polikliniği, bir adet hipertansiyon ve hiperlipidemi polikliniği, bir adet de aritmi polikliniği ile ayaktan gelen hastalar hizmet vermektedir. Polikliniğe başvuran hastaların, göğüs ağrısı, baş dönmesi, bayılma, nefes darlığı, çarpıntı, hipertansiyon (tansiyon yüksekliği) gibi şikayetleri titizlikle değerlendirilip uygun tanı ve tedavi seçenekleri hastalarımıza sunulmaktadır.

Yatan hastalara koroner yoğun bakım ünitesi ve iki adet koroner sevisinde hizmet verilmektedir. Akut miyokart enfarktüsü (kalp krizi) ile başvuran hastalara ileri teknik ve teknolojik sistemlerle en uygun tedavi yapılmaktadır. Kalp kapak hastalığı, kalp yetmezliği, infektif endokardit (kalbin mikrobik hastalığı), doğumsal kalp hastalıkları, ritim hastalıkları gibi hastalıklar koroner servislerinde tedavi edilmektedir.

Anjiyografi ünitesinde her türlü tanısalve tedavi edici girişimsel işlemler ileri teknoloji eşliğinde titizlikle uygulanmaktadır. Ayrıca ritim bozukluğu olan hastalarımıza her türlü kalp pilive ICD (otomatik şok tedavisi yapabilen cihaz) yüksek başarı ile takılmaktadır. Çarpıntı teşhisi laboratuar ortamında (elektrofizyolojik çalışma EPS) ve söz konusu hastalığın tedavisi radyofrekans ablosyon ile yapılabilmektedir.

Ekokardiyografi laboratuarında, transtorasik eko, transözafagiyaleko (yemek borusundan kalbi değerlendiren cihaz) ve stres eko yapılmaktadır.

Aritmi polikliniğimizde, kalp elektrografisi EKG, holter inceleme (kalp ritmini 24 saat kaydeden cihaz), ambulatuvar kan basıncı (kan basıncını 24 saat kaydeden cihaz) ölçümleri, kalıcı kalp pili ve ICD kontrolleri yapılmaktadır. ayrıca polkiliniğimizde efor testi hastalarımıza aynı gün yapılmaktadır.

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mikail Gökkaya · 18 Temmuz 2014

Erciyes Üniversitesi Kalp hastanesi Kardioloji bölümünde yakın zamanda, saygıdeğer hocam Abdurrahman Oğuzhan tarafından anjiyo oldum, burdan kendisine tüm kalbimle sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Sevgili hocam bir doktordan ziyade, insana yaklaşımı ve hastaya davranış biçimi müşfikliği ve güler yüzlü, içi insan sevgisi dolu bir insan, kendisine tekrar tekrar tşk ediyor, Allah razı olsun hocam diyor tüm personelede slm ve sevgilerimi sunuyorum..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi

50 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

60 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji Onkoloji Hastanesi

90 metre uzaklıkta

Erciyes Üniversitesi Merkez Kampusü

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı

100 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi

160 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Maya Kayseri Göz Hastanesi

990 metre uzaklıkta

Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği

1.1 km. uzaklıkta

Köşk Mah. Talas Bulvarı No:93