Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi
Kurum Adı:Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas Yolu Üzeri 38039
Telefon:0 (352) 207-6666
Web Sitesi:kalphast.erciyes.edu.trHata Bildir
38.70447035.525703

Kurum Hakkında

Kardiyoloji anabilim dalında uzman personel tarafından, modern teknolojik cihaz ve sistemler kullanılarak tanı ve tedavi uygulanmaktadır.

Bölümde iki adet kardiyoloji polikliniği, bir adet hipertansiyon ve hiperlipidemi polikliniği, bir adet de aritmi polikliniği ile ayaktan gelen hastalar hizmet vermektedir. Polikliniğe başvuran hastaların, göğüs ağrısı, baş dönmesi, bayılma, nefes darlığı, çarpıntı, hipertansiyon (tansiyon yüksekliği) gibi şikayetleri titizlikle değerlendirilip uygun tanı ve tedavi seçenekleri hastalarımıza sunulmaktadır.

Yatan hastalara koroner yoğun bakım ünitesi ve iki adet koroner sevisinde hizmet verilmektedir. Akut miyokart enfarktüsü (kalp krizi) ile başvuran hastalara ileri teknik ve teknolojik sistemlerle en uygun tedavi yapılmaktadır. Kalp kapak hastalığı, kalp yetmezliği, infektif endokardit (kalbin mikrobik hastalığı), doğumsal kalp hastalıkları, ritim hastalıkları gibi hastalıklar koroner servislerinde tedavi edilmektedir.

Anjiyografi ünitesinde her türlü tanısalve tedavi edici girişimsel işlemler ileri teknoloji eşliğinde titizlikle uygulanmaktadır. Ayrıca ritim bozukluğu olan hastalarımıza her türlü kalp pilive ICD (otomatik şok tedavisi yapabilen cihaz) yüksek başarı ile takılmaktadır. Çarpıntı teşhisi laboratuar ortamında (elektrofizyolojik çalışma EPS) ve söz konusu hastalığın tedavisi radyofrekans ablosyon ile yapılabilmektedir.

Ekokardiyografi laboratuarında, transtorasik eko, transözafagiyaleko (yemek borusundan kalbi değerlendiren cihaz) ve stres eko yapılmaktadır.

Aritmi polikliniğimizde, kalp elektrografisi EKG, holter inceleme (kalp ritmini 24 saat kaydeden cihaz), ambulatuvar kan basıncı (kan basıncını 24 saat kaydeden cihaz) ölçümleri, kalıcı kalp pili ve ICD kontrolleri yapılmaktadır. ayrıca polkiliniğimizde efor testi hastalarımıza aynı gün yapılmaktadır.

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mikail Gökkaya
★★★★★
Erciyes Üniversitesi Kalp hastanesi Kardioloji bölümünde yakın zamanda, saygıdeğer hocam Abdurrahman Oğuzhan tarafından anjiyo oldum, burdan kendisine tüm kalbimle sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Sevgili hocam bir doktordan ziyade, insana yaklaşımı ve hastaya davranış biçimi müşfikliği ve güler yüzlü, içi insan sevgisi dolu bir insan, kendisine tekrar tekrar tşk ediyor, Allah razı olsun hocam diyor tüm personelede slm ve sevgilerimi sunuyorum..

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.7 / 5

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri
60 metre uzaklıkta
Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji Onkoloji Hastanesi
90 metre uzaklıkta
Erciyes Üniversitesi Merkez Kampusü
Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Maya Kayseri Göz Hastanesi
990 metre uzaklıkta
Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41
Melikgazi Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Alparslan Mah. Gökçefidan Sokak No:6
Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58