Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi

Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi
Kurum Adı:Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Sur
Adres:Kıtılbıl, Fiskaya Cd Yanyolu
Telefon:0 (850) 480-2100
Web Sitesi:hastane.dicle.edu.trHata Bildir
37.92376940.256423

Kurum Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi ve Çocuk Kardiyoloji branşlarıyla birlikte, Pediatrik Kardiyovaskülar Anestezi, Kardiyovaskülar Nükleer Tıp ve Kardiyopulmoner Rehabilitasyon Ünitesi ile başta ilimiz olmak üzere bölgemiz ve komşu ülkelere hizmet vermektedir.

8 ayrı serviste 120, 4 adet yoğun bakım ünitesinde 60 ve acil ünitesinde de 20 yatak olmak üzere toplamda 204 yatak kapasitesi ile Ortadoğu’nun en büyük Kalp Hastanesi olan hastanemiz Dicle Üniversitesi Hastaneleri sağlık kampüsü içerisinde faaliyet göstermektedir.

Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi, Diyarbakır ili Sur ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★★☆· Üniversite Hastanesi · Sur / Diyarbakır
Dicle Üniversitesi Hastaneleri birçok farklı branşta Diyarbakır ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır.
Dicle Üniversitesi Çocuk Hastanesi
Çocuk Hastanesi · Sur / Diyarbakır
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile çocuk sağlığı branşlarında hizmet vermektedir.
Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Onkoloji Merkezi · Sur / Diyarbakır
Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi branşlarında, yılda 10 bin kanser hastasının tedavileri başarıyla yapılmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Anabilim Dalı
Dicle Üniversitesi Çocuk Hastanesi
310 metre uzaklıkta
Kıtılbıl Mah. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsü
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
940 metre uzaklıkta
Kıtılbıl Mah. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
Dağkapı Devlet Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Yenişehir mah. Dr. Şeref İnalöz Cad. (Eski Asker Hastanesi)
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Dr. Şeref İnal Öz Cd. Diyarbakır
Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1