Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Sur
Adres:Kıtılbıl Mah. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
Telefon:0 (850) 480-2100
Web Sitesi:hastane.dicle.edu.trHata Bildir
37.91965640.265867

Kurum Hakkında

DÜ. Hastaneleri, Dicle Üniversitesi Merkez Kampüsündedir. Toplu taşıma araçları (Özel hat ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Otobüsleri) hemen hemen her güzergahtan Üniversite Hastanesine gelmektedir.

Otobüs Terminalinden : Diyarbakır Şehirlerarası Otobüs Terminalinden (500 Evler - Üniversite) Dicle Üniversitesi Hastaneleri'ne gelen toplu taşıma araçlarından birine binmeniz yeterli olacaktır.

TCDD Garından : Diyarbakır Tren Garı'ndan Dicle Üniversitesi Hastaneleri'ne taksiyle gelebileceğiniz gibi garın yakın güzergahlarından hastanemize gelen toplu taşıma vasıtaları bulmak mümkündür.

Kaplaner Havalimanından : Diyarbakır Kaplaner Havalimanı'ndan Dicle Üniversitesi Hastaneleri'ne havalimanı ile şehir merkezi arasında çalışan Belediye toplu taşıma otobüsüne binip Dağkapı semtinde inin, Dağkapı, merkezi bir semt olduğu için her güzergaha araç bulabilirsiniz. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi otobüsleri Kaplaner Havalimanı'ndan Şehir Merkezi yönüne her gün uçak inişlerini müteakip sefer yapmaktadır.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Diyarbakır ili Sur ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Sur / Diyarbakır
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi ve Çocuk Kardiyoloji branşlarıyla başta ilimiz olmak üzere bölgemiz ve komşu ülkelere hizmet vermektedir.
Dicle Üniversitesi Çocuk Hastanesi
Çocuk Hastanesi · Sur / Diyarbakır
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile çocuk sağlığı branşlarında hizmet vermektedir.
Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Onkoloji Merkezi · Sur / Diyarbakır
Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi branşlarında, yılda 10 bin kanser hastasının tedavileri başarıyla yapılmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Fırat Gürbaşak
★★★★★
Göğüs kliniği yoğun bakım ünitesinden Gülten hemşireye saygılar sevgiler. Annem ameliyat oldu çok iyi bakmış, annem dualarını sürekli Gülten hemşireye yolluyor.
Ferzende Güler
★★★★★
Bu gün diş çektirdim, genç doktorlara çok teşekkürler, özellikle Dt. Arzu Hanım'a teşekkür ederim.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 38 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dicle Üniversitesi Çocuk Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Kıtılbıl Mah. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsü
Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Anabilim Dalı
Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi
940 metre uzaklıkta
Kıtılbıl, Fiskaya Cd Yanyolu
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Dr. Şeref İnal Öz Cd. Diyarbakır
Dağkapı Devlet Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Yenişehir mah. Dr. Şeref İnalöz Cad. (Eski Asker Hastanesi)
Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1