Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Dicle Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Sur
Adres:Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
Telefon:0 (850) 480-2100
37.921640.265

Kurum Hakkında

DÜ. Hastaneleri, Dicle Üniversitesi Merkez Kampüsündedir. Toplu taşıma araçları (Özel hat ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Otobüsleri) hemen hemen her güzergahtan Üniversite Hastanesine gelmektedir.

Otobüs Terminalinden : Diyarbakır Şehirlerarası Otobüs Terminalinden (500 Evler - Üniversite) Dicle Üniversitesi Hastaneleri'ne gelen toplu taşıma araçlarından birine binmeniz yeterli olacaktır.

TCDD Garından : Diyarbakır Tren Garı'ndan Dicle Üniversitesi Hastaneleri'ne taksiyle gelebileceğiniz gibi garın yakın güzergahlarından hastanemize gelen toplu taşıma vasıtaları bulmak mümkündür.

Kaplaner Havalimanından : Diyarbakır Kaplaner Havalimanı'ndan Dicle Üniversitesi Hastaneleri'ne havalimanı ile şehir merkezi arasında çalışan Belediye toplu taşıma otobüsüne binip Dağkapı semtinde inin, Dağkapı, merkezi bir semt olduğu için her güzergaha araç bulabilirsiniz. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi otobüsleri Kaplaner Havalimanı'ndan Şehir Merkezi yönüne her gün uçak inişlerini müteakip sefer yapmaktadır.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Diyarbakır ili Sur ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmetşah Özdemir · 20 Ocak 2014

orada çok güzel bir tedavi var

Fırat Gürbaşak · 30 Kasım 2013

Göğüs kliniği yoğun bakım ünitesinden Gülten hemşireye saygılar sevgiler. Annem ameliyat oldu çok iyi bakmış, annem dualarını sürekli Gülten hemşireye yolluyor.

Ferzende Güler · 24 Ekim 2013

Bu gün diş çektirdim, genç doktorlara çok teşekkürler, özellikle Dt. Arzu Hanım'a teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 38 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Dr. Şeref İnal Öz Cd. Diyarbakır

Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. Mimar Sinan Cad. No:15

Diyarbakır Asker Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Yenişehir mah. Dr. Şeref İnalöz Cd

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1

Batıgöz Diyarbakır Göz Sağlığı Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

İzzetpaşa Caddesi No:7 Suriçi

Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. İnka 4 Apt. No:9/C