Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi

Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Sur
Adres:Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Anabilim Dalı
Telefon:0 (412) 248-8001
Web Sitesi:hastane.dicle.edu.trHata Bildir
37.92106640.256735

Kurum Hakkında

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi branşlarında, yılda 10 bin kanser hastasının tedavileri başarıyla yapılmaktadır.

Kemoterapi merkezimiz bölgenin en büyük ve modern kemoterapi merkezidir. Yetişkin ve çocuk kemoterapi merkezinde günlük 150? hastaya kemoterapi hizmeti sunulmaktadır.

Türkiye’nin sayılı birkaç merkezinde bulunan son teknoloji ürünü 3 boyutlu (Tomotherapy) kanser tedavi cihazı ile kanser hastaları Kanser tedavisinde, sağlıklı dokuya zarar vermeden, birden çok kitleyi aynı anda ve hiçbir ara vermeden ışınlayarak güvenilir ve hassas bir tedavi yapılmasını sağlamaktadır.

Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Diyarbakır ili Sur ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★★☆· Üniversite Hastanesi · Sur / Diyarbakır
Dicle Üniversitesi Hastaneleri birçok farklı branşta Diyarbakır ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır.
Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Sur / Diyarbakır
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi ve Çocuk Kardiyoloji branşlarıyla başta ilimiz olmak üzere bölgemiz ve komşu ülkelere hizmet vermektedir.
Dicle Üniversitesi Çocuk Hastanesi
Çocuk Hastanesi · Sur / Diyarbakır
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile çocuk sağlığı branşlarında hizmet vermektedir.

Yorum ve Şikayetler

Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dicle Üniversitesi Çocuk Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Kıtılbıl Mah. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsü
Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Kıtılbıl, Fiskaya Cd Yanyolu
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Kıtılbıl Mah. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
Dağkapı Devlet Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Yenişehir mah. Dr. Şeref İnalöz Cad. (Eski Asker Hastanesi)
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Dr. Şeref İnal Öz Cd. Diyarbakır
Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1